AKADEMIA ŻYCIA - grudzień wyzwolił różne emocje

marcinl, 10 styczeń, 2017 - 11:06
Magda Wentowska

Grudzień 2016 był dla uczestników 6 edycji Akademii Życia miesiącem obfitującym w bardzo ważne wydarzenia.

 

Tomek, Madzia, Natalka, Kasia i Dorotka w tym miesiącuotrzymali decyzję o rozpoczęciu praktyk. Tomek z pasją realizuje się w social mediach, ale i zgłębia tajniki programowania np. w Java Script. Chochliki donoszą, że za chwilę zrealizuje samodzielny projekt. Pewnie będę mogła napisać o tym już w styczniu.

 

Natomiast ja - ognisty temperament i niespokojny duch wykonując próbkę pracy zdalnej, nauczyłam się efektywnie wykorzystywać dany mi czas.

 

Natalka artystyczno - florystyczna dusza również próbuje swoich sił w social media i wychodzą z tego całkiem niezłe kwiatki.

 

Kasia z pasją realizuje się na dziennikarskich zajęciach, alewkrótce będzie miała szansę zadebiutować w nowej roli - obsługi telefonicznej beneficjenta.

 

Dorotka- ścisły umysł wybrała drogę e- commerce. Z uwielbieniem oddaje się budowaniu baz danych, ale gdy odejdzie od komputera zaraża wszystkich swoją energią. Mimo, że twardo stąpa po ziemi uczymy się od niej optymistycznie patrzeć w przyszłość.

 

Eryk zaczął się realizować w grafice komputerowej. W wolnej chwili tworzy muzykę hip- hop, gdy nikt nie widzi ściska w dłoniach „mike’a”, a ze swych ust uwalnia pełne emocji teksty. Śladami Eryka próbuje podążać również Emila.

 

Łukasz podjął wyzwanie i samodzielnie planuje dzień, aby zwiększyć własną efektywność pracy.

 

Wszystkim podjętym przez uczestników działaniom towarzyszą różne emocje: od radości niecierpliwego oczekiwania na zadania, po obawy, które spędzają sen z powiek. Jedno jest pewne praktyki to dla każdego z nich szczególny czas, który miejmy nadzieję pomoże zdobyć wiele ciekawych doświadczeń, które zaowocują wyborem wymarzonej drogi zawodowej.

 

Święta Bożego Narodzenia 6.edycja spędziła w Koninie.  Uczestnicy mieli okazję celebrować ten czas podczas dwóch spotkań wigilijnych. W pierwszym spotkali się wszyscy podopiecznymi Fundacji PODAJ DALEJ, koszykarze z Mustanga, ekipa zaprzyjaźnionego Blues Hostelu. Na wigilii zawitał Mikołaj z prezentami dla wszystkich grzecznych podopiecznych.

 

Część uczestników Akademii, którzy nie wyjechali do domów rodzinnych, postanowiła wspólnie zorganizować święta, by samodzielnie przygotować drugą wspólną Wigilię. Tymi śmiałkami byli: Dorotka, Eryk, Madzia, Natalka i Tomek. Własnoręcznie przygotowaliśmy rybę po grecku, piernik, bigos, barszcz i sałatkę jarzynową. Okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

W przerwie poświątecznej odwiedził nas Eryk Gospodarczyk-absolwent Akademii Życia, który przeprowadził z nami szkoleniee- commerce.Dało nam ono motywację do dalszych działań. Wigilijna „ekipa uczestników” postanowiła spędzić ze sobą wspólnego Sylwestra - pełnego wyzwań, począwszy od zaplanowania i przygotowania imprezy oraz atrakcji tego wieczoru: wspólnych gier, przygotowanych hot - dogów oraz seansu filmowo - telewizyjnego. Tomek przejął rolę sylwestrowego fotografa i uwiecznił nasze szaleństwa.

 

 

 

 

 

 

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz