Autor: Tomasz Wojczak
W piątek, 14 listopada 2025 roku, w godzinach od 17:00 do 19:30, na Scenie Wspólnej Teatru Łejery przy ulicy Romana Brandstaettera 1 w Poznaniu odbędzie się wydarzenie zatytułowane „Wieczór Flesza – XV-lecie Grupy Teatralnej”.
Impreza organizowana jest ze względu na przypadający w tym roku jubileusz piętnastolecia działalności artystycznej Grupy Teatralnej Flesz. Zespół powstał w roku 2010. Grupa tworzy unikalne, autorskie spektakle, które inspirowane są talentami, poczuciem humoru i naturalnością osób tworzących zespół. W skład Grupy Teatralnej Flesz wchodzi 15 osób, które co roku z olbrzymim zaangażowaniem pracują przy tworzeniu nowych spektakli. Zespół wystawił między innymi przedstawienia zatytułowane: “Po drugiej stronie lustra”, “Podróż” czy też „Magiczna kawiarenka”. Grupą Teatralną Flesz opiekuje się choreografka Marlena Kwitowska, której od dwóch lat pomaga Natalia Kwitowska. Zespół wspierany jest również przez wolontariuszy: Adama, Natalię i Olę. Wydarzenie będzie połączeniem teatru, muzyki i tańca.
Ze strony wydarzenia przedrukowuje program wydarzenia:
Część I
- Występ Piotra Jurkiewicza – muzycznego artysty,
- Spektakl Grupy Teatralnej Flesz „Magiczna Kawiarenka”,
- Pokaz artystyczny cheerleaderek z ODK Słońce,
- Występ Grupy Tanecznej Promyk „Z przytupem po polsku”,
Przerwa – chwila na poczęstunek,
Część II
- Występ grupy artystycznej „Dębinka”,
- Pokaz muzyczny na bębnach afrykańskich,
- Muzyczna niespodzianka.
Tekst opracowano w oparciu o informacje dostępne tutaj. Grafika wykorzystana przeze mnie w nagłówku została zaczerpnięta ze strony dostępnej tutaj.
