Autor: Tomasz Wojczak
We wtorek, 31 marca 2026 roku, w godzinach od 9:00 do 10:00, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza na webinarium, w trakcie którego przedstawione zostaną informacje dotyczące usług rozwojowych, dzięki którym można zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, dzięki podniesieniu umiejętności, kompetencji i kwalifikacji.
Osoby biorące udział webinarium poznają odpowiedź na pytanie: „Jak uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe?”. Webinar adresowany jest do osób dorosłych, które chcą nabyć nowe umiejętności i kwalifikacje zawodowe lub podnieść te już posiadane. Osoby biorące udział w spotkaniu poznają informacje o finansowanych ze środków unijnych kursach zawodowych, stażach i praktykach, pożyczkach na kształcenie, studiach podyplomowych oraz możliwościach dotyczących uczestnictwa w szkoleniach i doradztwie oraz e-learningach.
Uwaga! Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy!
Liczba miejsc dla uczestniczek i uczestników jest ograniczona!
Zgłoszenia przyjmowane do godziny 12:00 dnia 30 marca 2026 roku za pomocą formularza dostępnego tutaj.
Uwaga! O wpisaniu na listę uczestniczek i uczestników decyduje kolejność napływu zgłoszeń!
Po zakończeniu procesu rekrutacji zakwalifikowane osoby otrzymają link pozwalający na wzięcie udziału w omawianym spotkaniu online!
Wzięcie udziału w webinarze jest bezpłatne!
Organizatorzy proszą osoby z niepełnosprawnościami o przekazanie im informacji o ich specjalnych potrzebach. Pozyskanie tych danych umożliwi przygotowanie adekwatnej formy wsparcia i przyczyni się do sprawnej realizacji webinarium!
Omawiane wydarzenie odbędzie się w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Działanie 6.9: Wspieranie uczenia się przez całe życie.
Tekst opracowano w oparciu o informacje dostępne tutaj i tutaj. Logo Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski wykorzystane w nagłówku zostało zaczerpnięte ze strony dostępnej tutaj.
