Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Plakat promujący Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych on-line

Już tylko do niedzieli, 20 grudnia 2020 r. można wziąć udział w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Festiwal od lat cieszy się dużą popularnością. Ze względu na panującą w Polsce i na świecie pandemię koronawirusa organizacja wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich okazała się niemożliwa, dlatego też jego tegoroczna odsłona odbywa się w formule on-line.

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszym czasem w roku. Odbywają się w nim liczne spotkania w rodzinnym gronie, panuje cudowna i podniosła atmosfera. Ludzie obdarowują najbliższych podarunkami. Od kilku lat rokrocznie miłośnicy dekoracji i oryginalnych prezentów poszukiwali ich na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. W trakcie tego wydarzenia można było poczuć magię zbliżającego się Bożego Narodzenia. Wielu Poznaniaków i wiele Poznanianek co roku robiło na Festiwalu zakupy świąteczne, odwiedzając stoiska wystawców. Organizatorzy nie chcieli ich pozbawić możliwości zakupu pięknych i oryginalnych świątecznych podarunków i dlatego też w tym roku zorganizowali wydarzenie w formule on-line.

Link do strony Festiwalu znajduje się tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.