Konkurs Otwarte Drzwi

Napis Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Po lewej stronie napisu kwiatek o zielonej łodydze i czerwonym kielichu

Wystartowała 16 edycja ogólnopolskiego konkursu zatytułowanego „Otwarte Drzwi” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie dotyczące niepełnosprawności.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem projektu jest zwiększanie zainteresowania problematyką niepełnosprawności u osób kończących studia wyższe. Dzięki temu konkursowi PFRON dąży również do zmiany sposobu postrzegania niepełnosprawności. Nagrody po raz kolejny trafią do studentów podejmujących w oryginalny i niepowtarzalny sposób tematykę niepełnosprawności. Kapituła konkursu w nadesłanych pracach magisterskich i doktorskich poszukiwać będzie nowatorskiego warsztatu i praktycznych wniosków. Organizator przewiduje bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne.

Prace należy składać do 30 lipca 2019 r.

Więcej informacji o konkursie wraz z jego regulaminem można znaleźć na stornie: www.pfron.org.pl w zakładce O Funduszu / Konkursy / Magisterski.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.