Jungle People z audiodeskrypcją!!!

Plakat promujący spektakl Jungle People

8 listopada 2019 r. o godzinie 19:00 w Teatrze Animacji w Poznaniu przy ulicy święty Marcin 80/82 odbędzie się spektakl „Jungle People” w reżyserii Mateusza Pakuły z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na polski język migowy.

Na przedstawienie zapraszają Fundacja Mili Ludzie i Teatr Animacji. Sztuka to współczesna wariacja na temat powieści Rudyarda Kiplinga „Księga dżungli”. Bohaterowie spektaklu Mateusza Pakuły znajdują się w epoce nowych dylematów, pytań i potrzeb. Żyją w czasach większego zła i zwątpienia. Wkraczając w XXI wiek stanowią jedynie archetypy postaci z powieści Kiplinga. Walczą o poczucie sensu, o swoją sprawczość i wiedzą, że tu – i teraz – w erze absurdów i ekologicznych katastrof może to być walka przegrana. Patrząc ich oczyma na nonsensy i okrucieństwa współczesności będziemy mogli zobaczyć, cośmy zrobili z tym pięknym światem przez ostatnie stulecie.

Przedstawienie adresowane jest do publiczności od dwunastego roku życia.

Bezpłatne bilety można rezerwować tutaj.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Wielkopolski Urząd Dostępny!”, współfinansowanego ze środków PFRON, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.