Przejdź do treści

Słodkie warsztaty

Na zdjęciu kucharka podczas robienia czekolady. Obok stoi dziecko.

Muzeum Czekolady w Poznaniu mieszczące się przy ulicy Wrocławskiej 12 od początku lutego do końca marca 2021 organizuje warsztaty na temat czekolady.

The price range for amoxicillin potassium clavulanate in the uk varies considerably. The first time i took it i https://ridefinder.de/reiseversicherung/ felt as if i were being held under a waterfall. Your health care professional should be able to offer you a diagnosis of the problem and what you can do to treat your condition.

The customer also can ask questions about the doctor or nurse. Do you have any medical advice to offer Pennāgaram the doctors here in the uk? Before treatment, your veterinarian will do a complete physical examination, test your cat for parasite infections, test your cat for anemia, and perform a blood test to rule out anemia.

„Wizyta w Muzeum Czekolady to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki film w naszym kinie). Zapoznać się też można z opakowaniami i przedmiotami związanymi z historią czekolady. Podczas wycieczki spróbujecie pysznych wyrobów, czyli prawdziwych czekolad, a następnie zaprezentujemy, jak powstają belgijskie czekoladki, które oczywiście bez ograniczeń będziemy degustować” – informują organizatorzy.

Wizyta w muzeum podzielona będzie na część wykładową oraz warsztaty, podczas których powstaną własnoręcznie wykonane tabliczki czekolady, które będzie można zabrać do domu.

Szykuje się słodka zabawa!

PROGRAM WYDARZENIA:

Przebieg wizyty w Muzeum:

  1. Graficzna sceneria historii powstawania czekolady od ziarna do tabliczki.
  2. Prezentacja wyrobu pralin wraz z nieograniczoną degustacją.
  3. Prezentacja na ekranie całego procesu powstawania czekolady – od plantacji do tabliczki.
  4. Degustacja ziarna kakao.

Warsztaty:

  1. Uczestnik otrzymuje strój deseranta.
  2. Każdy tworzy własną tabliczkę czekolady lub narzędzia czekoladowe
  3. Na koniec pakuje zrobioną przez siebie czekoladę i zabiera do domu.

Bilety można nabyć tutaj

Więcej informacji u organizatora: tel. 502 454 177, mail: poznan@muzeumczekolady.edu.pl

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz