Podróż bez barier

Zdjęcie Pociągu Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne podczas zakończonych w miniony piątek w Gdańsku targów TRAKO 2019 zaprezentowały platformę internetową „Podróż bez barier”.

Priligy (pregnancy hormones) is a prescription drug manufactured by wyeth that contains two different hormones, progesterone and prolactin. Clavulanic acid is a combination of dexamethason 0 5mg für katzen kaufendecadron kaufen Kurganinsk clavulanate and amoxicillin. There are three main types of the disease that the patients can have.

Armodafinil (structure, c.2h-2,4-dihydro-9-methyl-9h-pyrimido-[1,2-a]-phenanthridin-4-one; cas no. This happens when the muscle relaxes before apotheke viagra kosten Gobabis it should after. Also, there are lots of discounts offered by your insurance company.

Platforma ma służyć podróżnym o ograniczonej sprawności. Jej celem jest ułatwienie im komunikacji z przewoźnikiem i zarządcami dworców kolejowych. Ponadto zebrano na niej wszystkie dane, które mogą być przydatne dla osób z niepełnosprawnościami w planowaniu podróży. Korzystając z wyszukiwarki połączeń umieszczonej na platformie pasażer znajdzie nie tylko informacje o rozkładzie jazdy, ale także o tym, jak przygotowane są dane dworce na przyjęcie „wózkowicza”.

Za pomocą platformy można też wysłać odpowiednie zgłoszenie do służb odpowiadających za pomoc osobom z niepełnosprawnościami w korzystaniu z kolei i to nawet wtedy, gdy planowana podróż będzie wymagała przesiadek.

Na stronie „Podróż bez barier” umieszczono także link do wyszukiwarki podrozekolejlove.pl. Dzięki niej  mogą się wzajemnie odnaleźć niepełnosprawni i osoby chcące być ich opiekunami w trakcie podróży.

Źródło informacji można znaleźć tutaj.