Przejdź do treści

Poznańskie Dni Rodziny 2021

Grafika promująca Poznańskie Dni Rodziny 2021

Już za kilka dni, bo 15 maja zainaugurowane zostaną Poznańskie Dni Rodziny 2021. Na zainteresowanych czekają koncerty, spektakle, webinary, warsztaty.

W tym roku wydarzenia odbywać się będą online oraz w formie spotkań na żywo, z zachowaniem obowiązujących limitów i obostrzeń.

Mieszkańcy Poznania mogą liczyć na ponad dwa tygodnie wypełnione wydarzeniami edukacyjnymi, kulturalnymi, sportowymi i rekreacyjnymi organizowanymi wspólnie przez Miasto, poznańskie organizacje pozarządowe i firmy” – czytamy na stronie www.poznan.pl

Impreza rozpocznie się 15 maja transmisją online z uroczystego otwarcia i wówczas zostaną zaprezentowane wydarzenia z programu bieżącej edycji. Będzie to także okazja do zobaczenia, jak wyglądały minione już Poznańskie Dni Rodziny, w przeciągu lat.

Na koniec części oficjalnej całe rodziny zostaną zaproszone na spektakl „Misja Poznań – gdzie są koziołki?” w wykonaniu aktorów Teatru Animacji.

Spektakl będzie transmitowany na kanale YouTube Miasta Poznania.

25 maja, Miasto Poznań we współpracy z prelegentkami z Instytutu Małego Dziecka im. Astrid Lindgren oraz Zakładu Psychologii Rozwoju Instytutu Psychologii UAM w Poznaniu przeprowadzi spotkanie online dla rodziców, zatytułowane „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży podczas pandemii”.

W trakcie webinarium będzie mowa o tym, co się dzieje w rodzinach w czasie izolacji. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy pod adresem: projekt_dzieci@um.poznan.pl. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM.

Poznańskie Dni Rodziny zakończą się 1 czerwca świętowaniem Dnia Dziecka. Z tej okazji w ośmiu lokalizacjach na terenie miasta odbędą się wyjątkowe minikoncerty „Poznańskiej Piętnastki” połączone z animacjami dla dzieci – informuje Miasto Poznań.

Harmonogram wydarzenia będzie dostępny już wkrótce na stronie www.poznan.pl.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz