Oferta Wielkopolskiego Centrum Fizjoterapii

Logo Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii.pl

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii mieszczące się w Poznaniu przy ulicy Łomżyńskiej 1 zaprasza wszystkie osoby potrzebujące fizjoterapii lub rehabilitacji do skorzystania ze swojej oferty.

 

Oferta ta obejmuje

  1. bezpłatną fizjoterapię Domową. Spotkania z fizjoterapeutą odbywają się w ramach tej formy wsparcia w domu u pacjenta. Pomoc finansowana jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Zabiegi realizowane są w Poznaniu i na terenie powiatu poznańskiego – w Kórniku, Swarzędzu, Śremie i powiecie śremskim, Wrześni i powiecie wrzesińskim, Koninie i powiecie konińskim, Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim, Słupcy i powiecie słupeckim, Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim, Miłosławiu, Grodzisku Wielkopolskim i powiecie grodziskim. Pacjenci posiadający znaczny stopień niepełnosprawności przyjmowani są bez kolejki. Centrum oferuje też Fizjoterapię Domową Prywatną (bez skierowania).
  2. bezpłatną Fizjoterapię Ambulatoryjną, która prowadzona jest w siedzibie Centrum. Ta forma pomocy finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Dostępna jest również Fizjoterapia Ambulatoryjna Prywatna (bez skierowania). Pacjenci posiadający znaczny stopień niepełnosprawności przyjmowani są bez kolejki.
  3. Centrum oferuje także bezpłatną Fizjoterapię Ambulatoryjną dla osób z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności bez skierowania.

Więcej informacji można uzyskać klikając tutaj lub dzwoniąc pod numery telefonów: 692 750 222 i 512 046 048.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.