Przejdź do treści

Punkt profilaktyki intymnej w Poznaniu

  • przez
Analiza dostępnościLipiec 2021
Instytucja i adres:Punkt profilaktyki intymnej w Poznaniu; Wojskowa 1, 60-802 Poznań
Stanowisko postojowe dla samochodówPrzed budynkiem znajduje się kilka oznakowanych miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnych.
Budynek:Przy drzwiach głównych umiejscowiono podjazd z poręczami po obu stronach. Poręcze te znajdują się na dwóch wysokościach, po to by wygodnie można było z nich korzystać. Drzwi do placówki otwierają się automatycznie. Korytarz, który trzeba pokonać by dostać się do windy nie ma przeszkód komunikacyjnych. Punkt umiejscowiono na pierwszym piętrze Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. W dźwigu osobowym usłyszeć można komunikaty głosowe. Widna ma wypukłe cyfry oznaczające pietra. Znajdują się w niej również oznaczenia w alfabecie Braille’a. Ciąg komunikacyjny na pierwszym piętrze ma charakter bezprogowy, jest on jak najbardziej dostępny dla osób niepełnosprawnych. Na korytarzu umiejscowiono tabliczki, które kierują pacjentów do Punktu Profilaktyki Intymnej. Drzwi są szerokie a znajdujące się na nich oznaczenia wystarczająco czytelne. W recepcji cześć blatów została umyślnie obniżona. Umożliwia to osobom korzystającym z wózków inwalidzkich dobry kontakt z obsługą. W trakcie procesu telefonicznej rejestracji osoba z obsługi, dopytuje, czy rozmówca jest osobą z niepełnosprawnościami. Daje to możliwość skierowanie takiego pacjenta do dostępnego gabinetu. Umożliwia to również umówienie wizyty tłumacza języka migowego. Poradnia ma w planach uruchomienie dyżurnego tłumacza Polskiego Języka Migowego on line. W jednym z gabinetów znajduje się automatycznie obniżany fotel do badań. Wyposażono go w poręcze i wsparcia, co pozwala na badanie osoby z niepełnosprawnością narządów ruchu. W drugim gabinecie umożliwia to kozetka medyczna z regulacją wysokości. Gabinety są duże. Umożliwia to manewrowanie wózkowiczom. Toaleta jest również dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Sedes jak i bidet wyposażono we wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami. Istnieje także możliwość swobodnego skorzystania z umywalki.
Strona internetowa:http://posum.pl/punkt-profilaktyki-intymnej-24h/
Podsumowanie:Jest to przykład placówki medycznej znakomicie dostosowanej do potrzeb osób o ograniczonej sprawności.

A disease in which inflammation of the bowel can be severe and causes serious illness. Clomid is https://pdpistoia.it/1325-acquistare-viagra-generico-on-line-65929/ a medication which can be taken by women having sex with men. Get safe, effective, affordable medication in a safe way.

This has been going on for over a month now but he hasn’t been able to show me anything yet. In a double-blind crossover study of 16 idiopathic parkinson's disease (pd) patients, the levodopa plasma levels were obtained during each dose period, after the allowedly codice identificativo kamagra jelly first and second day of treatment with levodopa for each patient. It was the only option, and the doctor recommended it.

Strona internetowa placówki jest przejrzysta i zawiera udogodnienia dostępnościowe wynikające ze standardów WCAG 2.0.  By umówić się na wizytę najlepiej jest zadzwonić pod numer 61 647 77 25.

Inne uwagi:Brak.