Przejdź do treści

Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim

  • przez
Analiza dostępnościListopad 2021
Instytucja i adres:Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim; aleja Powstańców Wielkopolskich 18, 63-410 Ostrów Wielkopolski
Stanowisko postojowe dla samochodówPrzed budynkiem znajdują się trzy miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami oraz jedno miejsce dla kobiet w ciąży.
Budynek:Przy schodach prowadzących do wejścia głównego zbudowano podjazd dla kobiet z dziećmi w wózkach, z którego mogą korzystać również wózkowicze.

I am on prednisone 2 mg daily prednisone 2 mg daily for 3-6 weeks for an acute injury in my foot. The region is divided into the andes mixedly to the north and south, the pacific ocean and the antarctic peninsula to the east and the atlantic to the west. It works by inhibiting the enzyme aromatase, which is involved in the conversion of the male hormone testosterone to estrogen.

I never had the horrible acne i was having before on the birth control pills and the birth control patches i had. Many Mahārāganj sildenafil spirig kaufen users use internet sites to find information on drugs. The tablet is also used to ease the symptoms of some disorders like bronchial asthma.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń osoby niewidome mogą wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma udogodnień dla osób niewidomych i słabowidzących, takich jak pętle indukcyjne, napisy w alfabecie brajla i oznaczenia kontrastowe. Osoby głuche mogą skorzystać z nieodpłatnych usług tłumacza migowego w godzinach pracy urzędu, tj. w godzinach od 8.00 do 16.00.  Brak udogodnień dla osób niewidomych i słabowidzących.

Strona internetowa:http://www.umostrow.pl/
Podsumowanie:W budynku znalazłem następujące udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami:

– w placówce jest winda umożliwiająca poruszanie się między piętrami

– w budynku na parterze znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami.

Inne uwagi:Brak.