Przejdź do treści

Spotkajmy się w sieci – najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem

Grafika towarzysząca szkoleniu Spotkajmy się w sieci - najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem

W dniach 12 i 19 maja 2021 r. Centrum PISOP zaprasza na szkolenia zatytułowane „Spotkajmy się w sieci – najpopularniejsze kanały komunikacji z zespołem”.

Nowe technologie tworzą nowe możliwości. Mogą jednak przyprawiać o zawrót głowy. Zamiast bać się nieznanego, należy je poznać i spróbować dobrze użyć w swej codziennej pracy. W trakcie dwóch spotkań organizowanych przez Centrum PISOP będzie można poznać kilka bezpłatnych narzędzi, które można wykorzystać do kreatywnej i sprawnej komunikacji z zespołem. Zajęcia prowadzić będzie Jolanta Grüning – wiceprezes Stowarzyszenia Lokalny Ośrodek Rozwoju Doradztwa i Szkoleń LORDS z Wolsztyna, działacz i lider lokalny, kierownik i koordynator projektów.

Harmonogram zajęć

12 maja:

  • godz. 10.00-11.30 – Trello- zarządzaj projektem i organizacją za pomocą bezpłatnej aplikacji
  • godz. 11.45-12.45 – Padlet- „Od hobby do pracy, od notatek z lekcji do egzaminu, od tablicy nastrojów do pokaz mody”, czyli jak padlety pozwolą zorganizować Ci życie
  • godz. 12.45-13.15 – Messenger – do czego można wykorzystać najpopularniejszy komunikator internetowy

19 maja:

  • godz. 10.00-11.30 – Clickmeeting- praktyczne zastosowanie najpopularniejszej platformy do webinariów i spotkań
  • godz. 11.45-13.15 – Kahoot!- integruj grupę i wspólnie spędzaj czas ze swoim zespołem- quizy, gry i testy

Spotkania odbywać się będą na platformie internetowej Zoom. Pierwszeństwo w procesie rejestracji na wydarzenie mają organizacje z subregionu leszczyńskiego. W wypadku gdy zostaną wolne miejsca rejestrowane będą również organizacje z pozostałej części Wielkopolski. Ilość miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Wypełniony formularz należy przesłać na adres poczty elektronicznej: magdalena.wroblewska@pisop.org.pl.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych”, który współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz