Targi Książki w Internecie

zdjecie do podglądu
Plakat Wirtualne Targi Książki 2020

Maj, to tradycyjnie miesiąc książek.

Od lat, właśnie w maju, spotykaliśmy się na targach książki, kiermaszach i licznych imprezach z książką w roli głównej. W tym roku wszechobecny koronawirus pokrzyżował nam trochę plany. Ale od czego nowe technologie i cyfryzacja.

Empik zorganizował Wirtualne Targi Książki, na które zaprasza w dniach od 20 do 26 maja. Odbywać się one będą wyłącznie w przestrzeni internetowej. W programie targów przewidziano ciekawych wydarzeń w trybie online. Będą spotkania na żywo z popularnymi autorami, takimi jak Beata Pawlikowska czy Katarzyna Bonda oraz wirtualne stoiska wielu wydawnictw. Tak jak to było na targach, które pamiętamy, nie zabraknie również możliwości zdobycia autografu ulubionego pisarza.

Lista autorów, którzy podczas Wirtualnych Targów Książki spotkają się online ze swoimi czytelnikami jest długa i robi wrażenie. Będzie można uczestniczyć w spotkaniach autorskich z takimi pisarzami jak Marta Dymek, Adam Wajrak, Beata Pawlikowska, Katarzyna Bonda, Janusz L. Wiśniewski, Alek Rogoziński, Paulina Młynarska, Manuela Gretkowska, Janina Bąk, Magdalena Witkiewicz, Marek Krajewski, Nela Mała Reporterka, Andrew Sean Greer, Brandon Mull, Dmitry Glukhovsky, Andre Aciman czy Regina Brett. To jednak zaledwie początek atrakcji, jakie przygotował Empik.

Przez cały najbliższy tydzień, aż do 26 maja będzie można w bezpiecznej przestrzeni własnego pokoju spotkać się z polskimi i zagranicznymi autorami, zakupić wmarzony tytuł w wersji papierowej lub cyfrowej, a nawet zdobyć autografy ulubionych pisarzy. Przy wirtualnych stoiskach wydawców dostępne będą specjalne okazje cenowe i wysokie rabaty, sięgające nawet do 65%. Prawdziwe perełki Wirtualnych Targów Książki 2020, to nowe książki m.in. Marty Dymek („Jadłonomia po polsku”), Remigiusza Mroza („Lot 202”) oraz Beaty Pawlikowskiej („Blondynka na Hawajach”).

Wirtualne Targi Książki to wydarzenie on-line, w którym udział jest bezpłatny. Nie wymaga się też żadnych wcześniejszych zapisów.

Drodzy Czytelnicy!, podoba Wam się taka forma Targów Książki, bo mnie bardzo i zaraz loguję się na Facebook.com/Empikcom.

Targi Książki dostępne są też na Instagram.com/Empikcom, a szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

Komentarze