Przejdź do treści

18-te urodziny Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej. Fundacja pomoże obywatelom Ukrainy

Zdjęcie osób zgromadzonych na osiemnastych urodzinach Fundacji Podaj Dalej

18-te urodziny Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej były okazją do spotkań, wspomnień i wzruszeń osób, które tworzyły, działają lub korzystają z pomocy tej organizacji.

Flomax (trademark) is a trademark of the pharmaceutical company janssen research & development l.l.c. It works by blocking an enzyme Volendam named thrombospondin, which causes excess scar tissue to be built around injured blood vessels. Ivermectin, which is sold as ivermectin plus or ivermectin plus/mectizan (combination), is used in veterinary medicine to kill parasites that cause roundworm, lungworm, heartworm, trichostrongylids, tapeworm and ectoparasites – especially lice.

My boyfriend's sister is getting married this weekend, and one of the items she ordered is a stromectol cream. And if it’s the first thing you do when you wake up, you’ll never catch http://discover-ruegen.org/91402-nizoral-shampoo-shop-apotheke-76069/ up with it. We offer a wide variety of products to help with the cleaning process.

26 lutego w Osadzie Janaszkowo przez cały dzień panował gwar, a Fundacja chcąc przybliżyć swoją historię i działalność zorganizowała wirtualne wydarzenie.

– Obecna sytuacja geopolityczna absolutnie nie nastraja do hucznego świętowania, dlatego nasze urodziny zorganizowaliśmy w taki sposób, aby wszystkim zainteresowanym pokazać co i jak robimy, dla kogo i dzięki komu to jest możliwe. – podkreśliła Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji PODAJ DALEJ.

Wszyscy, którzy nie mieli okazji dołączyć do grona wirtualnych gości cały czas mogą obejrzeć urodzinowe nagrania na https://www.facebook.com/events/477798870599938

Aukcje charytatywne do 8 marca!
Fundacja uruchomiła aukcje charytatywne. Do 8 marca można licytować m.in. koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego, rękawicę bokserską Mike’a Tysona, piękny obraz Anny Hameli, gitarę elektryczną Epiphone Les Paul Junior, XIX-wieczną lampę Auguste Moreau i kilka innych przedmiotów!

Całkowity dochód z aukcji Fundacja przeznaczy na stworzenie mieszkań treningowych dla osób po wypadkach, które powstaną w Osadzie Janaszkowo. Tutaj od czerwca 2021 r. działa już nowoczesna część rehabilitacyjna, a do zrobienia jest jeszcze generalny remont parteru i piętra, gdzie powstanie część mieszkalno – treningowa dla osób z niepełnosprawnościami z całej Polski.

Wszystkie aukcje na: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-im-doktora-piotra-janaszka-podaj-dalej/cele/mieszkania-treningowe-szansa-na-lepsze-zycie-osob-po-wypadkach

Pomoc dla Ukrainy
– Już planujemy pomoc osobom z niepełnosprawnościami, które w obliczu wojny musiały opuścić swój kraj… W marcu do mieszkań treningowych w Koninie przyjmiemy Viktorię, która po wypadku porusza się na wózku. Wiemy, że w Koninie jest już mama z piątką dzieci – dwoje z nich jest niepełnosprawnych. Obejmiemy je opieką oferując rehabilitację i terapię w Fundacji. – deklaruje Zuzanna Janaszek. – Będziemy szukać środków i prosić darczyńców o wsparcie, aby pomóc jak największej liczbie uchodźców z niepełnosprawnościami.

Dodaj komentarz