Aleja Gwiazd – impreza rodem z Hollywood

W miniony poniedziałek w Auli Wieniawskiego w Poznaniu odbył się koncert charytatywny Stowarzyszenia Na Tak o nieprzypadkowej nazwie „Aleja Gwiazd”.

Dlaczego nieprzypadkowej?

Powody są co najmniej dwa. Pierwszym jest oczywiście obecność samych popularnych wokalistów. Główne skrzypce podczas imprezy grała Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania pod dowództwem majora Pawła Joksa wraz z wokalistką Edytą Krzemień.

Podczas koncertu wystąpiła również Dorota Osińska z zespołem. Artystka zaprezentowała melodie z Oskarowych produkcji. Imprezę poprowadził dziennikarz Tomasz Wolny.

Przypuszczam, że drugim powodem nadania takiej nazwy wydarzeniu jest fakt, że każdy mógł podczas eventu poczuć się niczym filmowa sława.

Mam tu na myśli ściankę z widniejącym na niej hasłem „Aleja Gwiazd”, na której  zainteresowani mogli robić sobie zdjęcia. Ten motyw był naprawdę rodem z Hollywood i dodał czaru i przedświątecznej magii całemu przedsięwzięciu.

Noc wśród muzyki filmowej była naprawdę wyjątkowa. Można było odczuć zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie, które słynie z rodzinnej atmosfery. Podobnych ciepłych gestów, mocy wzruszeń i łez nie zabrakło również podczas koncertu.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak – osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz