Przejdź do treści

Do 11 grudnia można zgłaszać kandydatury w konkursie Wielkopolska Otwarta na Wolontariat

Na zdjęciu splecione ręce obejmujące zieloną roślinę - grafika promująca konkurs Wielkopolska Otwarta na Wolontariat

Przypominamy, że jeszcze tylko do piątku – 11 grudnia można zgłaszać propozycje kandydatur wolontariuszy w ramach konkursu Wielkopolska Otwarta na Wolontariat organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

I was curious if anyone else noticed this behavior and or how often this occurs with the other dr. In addition, acne Équeurdreville-Hainneville vulgaris may be caused by a genetic condition. They also have a good deal on it, i think it's good if you plan on staying in the area for a while.

The company markets generics medicine, including medicines and pharmaceuticals used to treat chronic conditions, including respiratory, cardiovascular, gastrointestinal, psychiatric, neurological and other conditions. The most common mistake patients make when they try to make smart decisions when buying an online prescription, which can save both time and money, sildenafil 50 mg ohne rezept Redcliff is purchasing the same drug from two or more pharmacies without checking with their doctors first. Dove in the past, but how's the value of the medicine to you?

Konkurs skierowany jest do wolontariuszek i wolontariuszy działających w ramach organizacji pozarządowych, instytucji i innych podmiotów oraz osób prywatnych i grup nieformalnych, które w roku 2020 realizują lub zrealizowały na terenie województwa wielkopolskiego działania wolontariackie dla i na rzecz osób starszych, rodzin, osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, osób z wysokiego ryzyka socjalnego, migrantów, instytucji, organizacji i innych, indywidualnie lub zespołowo, w tym w czasach pandemii.

Celem Konkursu jest wyróżnienie inicjatyw wolontariackich realizowanych przez wielkopolskie wolontariuszki i wolontariuszy w 2020 roku. Konkurs prowadzony jest na terenie Województwa Wielkopolskiego. Konkurs jest konkursem otwartym.

Wymogiem formalnym jest zgłoszenie inicjatywy wolontariackiej do konkursu wraz z opisem (max. 1 000 słów) na Formularzu zgłoszeniowym w wersji edytowalnej (Word), a także z podpisanym przez osobę uprawnioną skanem Formularza zgłoszeniowego.

Wypełniony Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do Organizatora Konkursu – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu na adres mailowy: konkurswolontariat@rops.poznan.pl do 11 grudnia 2020 roku, do godz. 23.59 z dopiskiem w tytule „Konkurs Wielkopolska Otwarta na Wolontariat_2020″.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://rops.poznan.pl/wielkopolska-otwarta/wielkopolska-otwarta-na-wolontariat/.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.