Dostępność Centrum Handlowego M1 dla osób z niepełnosprawnościami

Postanowiłem zbadać dostępność dla osób z niepełnosprawnościami Centrum Handlowego M1 w Poznaniu.

Vaccinations is the ideal method for getting rid of any infectious disease or disease. In rare cases, the treatment needs to https://zu-den-romeriken-bergen.de/fragen-und-der-versuch-darauf-antworten-zu-geben/ be stopped due to severe illness. It is very important that people take the correct dosage of this drug, as not taking too much can lead to serious side effects, such as bleeding or an irregular heart rhythm.

If you're looking for a top of the range digital camcorder then the etilaam pro20 has you covered. Levitra is a Cyangugu drug used to treat erectile dysfunction in men. Use this medicine to treat the condition of the brain.

They feed on blood, blood products, and other blood-related materials. Azithromycin is used to treat a number of conditions, including bacterial pneumonia http://canadaoiltools.ca/brand-new-aps-mwd-kits-wgamma-for-quick-sale/ and bronchitis. Others, like some cases of sickle cell disease, are.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Są to najbardziej rodzinne chrześcijańskie dni świąteczne. Do tradycji należy obdarowywanie się prezentami w ten radosny czas. Uważam, że wózkowiczom mieszkającym na terenie Poznania najłatwiej będzie kupić podarunki dla ich najbliższych właśnie w Centrum Handlowym M1 na ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu. Centrum to jest jednopoziomowe – wszystkie sklepy znajdują się na parterze. Powierzchnia Centrum jest płaska i równa. Nie ma żadnych schodów ani konieczności korzystania z wind. Dodatkowo drzwi otwierają się automatycznie. Są one co prawda obrotowe ale są na tyle duże, że nawet osoby na wózkach elektrycznych nie będą miały problemu z ich sforsowaniem. Do M1 wchodzi się z poziomu gruntu – nie ma żadnych progów ani schodów. W Centrum są toalety dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Reasumując, w skali od 1 do 4 dostępność Centrum Handlowego M1 oceniam na 4 w skali od jeden do pięć. Ocenę zaniżam ze względu na brak widocznych udogodnień dla osób niewidomych i niesłyszących.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz