Przejdź do treści

Darmowe szkolenie na temat gimnastyki korekcyjnej z elementami integracji sensorycznej

Plakat promujący webinarium „Gimnastyka korekcyjna z elementami integracji sensorycznej w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym”

Krakowski ośrodek zajęć pozalekcyjnych „Famiga” zaprasza nauczycieli, rodziców, terapeutów, pedagogów i wychowawców na bezpłatne webinarium zatytułowane „Gimnastyka korekcyjna z elementami integracji sensorycznej w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym”.

Spotkanie odbędzie się online na facebookowym profilu „Famigi.” Rozpocznie się w poniedziałek, 26 września 2022 roku o godzinie 19.30 i potrwa 75 minut. Na webinar nie obowiązują zapisy. Po kliknięciu przycisku „Wezmę udział” na facebookowej stronie poświęconej wydarzeniu uczestnicy spotkania otrzymają informację o jego rozpoczęciu. Po zakończeniu szkolenia będzie można ponownie obejrzeć webinar na Facebooku, w serwisie YouTube bądź na stronie famiga.plw zakładce „Webinary”.

Osoby chcące zdobyć zaświadczenie o uczestnictwie w spotkaniu wraz z materiałami w formie pliku PDF mogą zakupić je tutaj. Koszt pakietu wynosi 19 zł.

Szkolenie poprowadzi magister Joanna Krysiak. Pani Joanna przed laty współtworzyła ośrodek „Famiga”. Z zawodu jest pedagogiem rodzinnym, neurodydaktykiem, instruktorem gimnastyki korekcyjnej, terapeutą ręki, terapeutą integracji sensorycznej, szkoleniowcem, pedagogiem zabawy i cyrku oraz trenerem umiejętności społecznych. Wykłada także na studiach podyplomowych z zakresu integracji sensorycznej. W pracy zawodowej zajmuje się terapią dzieci w różnych grupach wiekowych. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju najmłodszych oraz pracy z ich opiekunami. Od 13 lat prowadzi autorskie szkolenia dedykowane specjalistom, pedagogom oraz rodzicom. Stworzyła liczne programy edukacyjne oraz zabawy dla dzieci. Jest również autorką dziecięcych wierszyków. W swej pracy łączy różne metody i techniki wspierania rozwoju najmłodszych.

Prywatnie sprawuje opiekę nad czwórką pociech.

Dodaj komentarz