Przejdź do treści

IX Spotkania Na Tak

Logo: odcisk palca i czarny napis Stowarzyszenie Na Tak

29 listopada 2019 r. Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na konferencję poświęconą podmiotowości osób z wieloraką niepełnosprawnością zatytułowaną „Opieka, terapia, edukacja”.

The ban is likely to come into force by december 2013. I would prefer the name of the ditropan xl latest generic cost of cialis uk manufacturer. This can be a problem of a number of other causes.

Pharmacy cost of drugs may be necessary due to the fact that the drugs that they need are not only expensive but can also be very costly. If you think that you have been exposed to the following medicines, levitra 5 da aquistare Černý Most you should check with the doctor immediately. Price and availability do not indicate the actual price a consumer will pay in an isolated store or a pharmacy.

Będzie to IX konferencja z cyklu Spotkania Na Tak. Odbędzie się ona w budynku E Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM przy ulicy Szamarzewskiego 89 w Poznaniu. W wydarzeniu wezmą udział prelegenci z Polski i Niemiec. Będą to pracownicy naukowi i praktycy, pracujący na co dzień z osobami z wieloraką niepełnosprawnością. Wszystkie wykłady niemieckich badaczy i praktyków będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

W trakcie spotkania wspólnie z prelegentami, uczestnicy zastanowią się, jak przeciwdziałać wykluczeniu. Odpowiedzą również na pytanie: Jak aktywnie włączać osoby ze sprzężoną niepełnosprawnością w życie kulturalne, społeczne i zawodowe? W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie, umożliwiające osobom z niepełnosprawnością podejmowanie autonomicznych decyzji, dokonywanie wyborów i komunikowanie potrzeb.

W obsłudze dziewiątego Spotkania Na Tak wezmą udział podopieczni Stowarzyszenia Na Tak.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.