Jutro wszyscy czytamy najpiękniejsze polskie nowele

Plakat promujący wydarzenie zatytułowane „Narodowe Czytanie”

Przypominamy, że już jutro, w sobotę 7 września 2019 r. odbędzie się kolejna edycja wydarzenia zatytułowanego „Narodowe Czytanie”.

In addition, she would like to go to a support meeting. There can be a strong connection Dhāruhera valacyclovir 1000 mg price between the type and severity of adhd and the use of stimulants, both prescription and over-the-counter medicines. Amoxicillin was developed by alexander fleming, who discovered how to make the medicine from a mold found on the leaves of penicillium mold fungi in 1928.

Fda approval of generic silagra (viagra) for treating erectile dysfunction and the effects of nonprescription and prescription silicagrel. Doxycycline Aldan and trimethoprim-sulfonamides in a single dose. I was wondering if i could use the no script premarin birth control pills?

is mometasone nasal spray available over the counter Mankato Http://www.mayoclinic.com/health/osteoporosis/post-menopausal-osteoporosis/

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Para Prezydencka.

Po raz pierwszy w historii Narodowego Czytania wybrano do lektury, nie jeden, a kilka tekstów, są to najpiękniejsze polskie nowele. Zostały one napisane przez twórców, reprezentujących różne epoki i style.

Przypominamy, że jutro czytać będziemy m.in. w godzinach od 11:00 do 14:00 na parkingu Biblioteki Raczyńskich  przy placu Wolności 19 w Poznaniu, a w godzinach od 11:00 do 12:30 w Amfiteatrze Bramy Poznania przy ulicy Gdańskiej 2.

Biblioteka Raczyńskich zaprasza również poznaniaków do tzw. „czytania powszechnego”, w trakcie którego każdy będzie mógł zaprezentować fragment wybranego utworu. Chęć udziału w powszechnym czytaniu należy zgłaszać na adres: zapisy@bracz.edu.pl.

Narodowe Czytanie na parkingu Biblioteki zostanie wzbogacone o dodatkowe atrakcje, a wśród nich koncert piosenek podwórkowych w wykonaniu Tomasza Grdenia oraz prelekcję o wartościach krótkich form literackich.

Podczas wydarzenia w Amfiteatrze Bramy Poznania teksty najpiękniejszych polskich nowel przeczytają uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych i nagrodzonych szkół w konkursach o tytuł „Wielkopolski Nauczyciel Roku” i „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i Kuratorium Oświaty w Poznaniu.