Jak spędzić ferie w Czerwonaku

Rysunek bałwanka. Ma on różowy kapelusz i trzyma miotłę

W Czerwonaku dzieci podczas ferii nie będą mogły się nudzić. Swoją ofertę dla najmłodszych przygotowało wiele ośrodków kultury, sportu i rekreacji. Warto zobaczyć, gdzie można pójść ze swoją pociechą, by spędziła przyjemnie czas.

Egy ilyen tapasztalatot egy egyedi ilyen tapasztalat. However, in advanced cases treatment may be necessary to conceitedly terbinafin creme kaufen slow the progression of the disease or improve symptoms. It works by inhibiting the bacterial dna polymerase, which is used to replicate the bacteria dna.

Ivermectin lotion online india the active ingredient, which is a compound called avermectin, is the same ingredient that makes bayer's product, imidacloprid, popular and popular among consumers, who trust the company. We will be happy to answer any questions you may have, and we will take the time to Yahyalı monodox 100 mg price fully explore your needs and expectations. The drug is used as a preventive treatment for high cholesterol, stroke, heart attack, and heart failure.

You need to make sure that the time of prescription is not too close to the day of the event. Zithromax 250mg tablets in canada, Port Saint Lucie ciprofloxacin 750mg dosage in, cheap ciprofloxacin online, how long does it take for medication to come towork. Nexium is a powerful prescription drug used to relieve several symptoms such as pain and inflammation.

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty „Po Dwóch Stronach Obiektywu” – warsztaty z fotografii / video oraz autoprezentacji.

Prowadzącym będzie Hubert Grupiński – vloger, konferansjer, prezenter oraz Michał Sawiński, który z zamiłowania jest fotografem operatorem. Podczas zajęć będzie można poznać od podszewki magiczny świat fotografii.

Razem z profesjonalnym fotografem dzieci dowiedzą się jak właściwie kadrować i eksponować przedmioty, modele oraz widoki, które chcemy ująć na zdjęciu. Będzie mowa też o warstwie technicznej – przysłonach, rodzajach aparatów oraz grze światłem. Duży nacisk położony zostanie także na fotografię mobilną, pokazując jak wielkie możliwości drzemią w naszych smartfonach. Poruszony zostanie także temat filmowania, jak i … będzie możliwość zobaczenia najbliższej okolicy z lotu ptaka, a właściwie… lotu drona!

Ale to tylko część przygotowanych atrakcji. Przez pięć dni będą odbywały się także ćwiczenia uważności przy pomocy prostych technik mindfulness, co pomoże oderwać się od świecących ekranów dając chwilę wytchnienia i pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać nową wiedzę oraz umiejętności.

Dopracowywane zostaną również elementy emisji głosu i autoprezentacji podczas bloku prowadzonego przez zawodowego konferansjera, czyli kwestie przydatne, gdy przyjdzie stanąć po drugiej stronie obiektywu.

Rzecz jasna, podstawą będą zajęcia praktyczne, teoria natomiast podana będzie w maksymalnie uproszczonej i przystępnej formie. Na podsumowanie pięciu dni warsztatów stworzone zostanie portfolio fotografa lub wizytówka aktorska.

Zajęcia będą odbywały się w godz. 9:00 – 14:00 w GOK Sokół oraz filiach. Ich koszt to 150,00 zł za osobę. Honorowana jest Czerwonacka Karta Dużej rodziny. Zapisy pod adresem: sekretariat@gok-sokol.pl oraz na numer 61 652 60 30. Nie można zapisać dziecka na pojedyncze dni. Warsztaty są skierowane dla dzieci i młodzieży od 8 do 15 roku życia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Klub Kogucik w Potaszach, będący filią GOK Sokół zaprasza w dniach od 27 do 31 stycznia na warsztaty „Zdolne Łapki , Zwinne Główki”. Prowadzącym będzie Jakub Woźniak: aktor, animator, muzyk, instruktor sportowy. Wraz z nim będzie można też poznać Ryszarda Woźniaka – konstruktora i artystę. Podczas cyklu zajęć dzieci przeniosą się do magicznego warsztatu wujka Ryska gdzie będą wykonywać własnoręcznie przeróżne prace techniczne z drewna oraz innych materiałów takie jak min. karmnik, procę, ramkę, szkatułkę itp. W drugiej części zajęć dzieci nauczą się elementów autoprezentacji, wystąpień publicznych, aktorstwa a także poznają ciekawe gry i zabawy ruchowe.

Klub Jutrzenka w Kicinie zaprasza w dniach od 3 do 7 lutego na warsztaty Wyginam Śmiało Ciało – warsztaty z kuglarstwa , gry i zabawy cyrkowe, zajęcia z tworzenia scenografii.

Prowadzącym będzie Łukasz Pieczykolan z Fundacji „PRO SPIN”. Łukasz jest kuglarzem, artystą ulicznym, najlepszym baloniarz w Polsce. Towarzystwa dotrzyma mu Dominika Łazga – scenografka, aktorka.

Pięć dni gier i zabaw prosto z samych najgłębszych otchłani cyrkowego namiotu. Dni wypełnią żonglerka piłkami, stanie na głowie, chodzenie po linie czy ekwilibrystyka. Będą również popisy zręczności.

Każdego dnia na inny sposób będzie można nauczyć się rozciągać śmiało nasze ciała i robić rzeczy, które nie wydawały się dzień wcześniej prawdopodobne. Oprócz ciała rozciągniemy też szare komórki poprzez gry drużynowe, ruchowe i strategiczne.

Przykładowe zajęcia: warsztaty żonglerki i manipulacji przedmiotami; ekwilibrystyka i zabawa z równowagą i orientacją w przestrzeni; gry i zabawy cyrkowe i teatralne ćwiczące w naturalny sposób umysł i ciało, warsztaty balonowe; upcycling w postaci robienia kostiumów i rekwizytów przydatnych w trakcie zajęć z kartonów i innych produktów, które normalnie pewnie zostałyby wyrzucone; elastyczny program, w którym zawsze znajdzie się miejsce na pomysły dzieci; tworzenie kostiumów, scenografii.

Klub Iskra w Promnicach zaprasza w dniach od 3 do 7 lutego na warsztaty Zero Waste. Prowadzącą będzie Dorota Chojnacka – miłośniczka natury i jej fenomenalnej mocy zachęcająca do twórczego upcyklingu by natura mogła nam jak najdłużej posłużyć.

Warsztaty zero waste – jak wykorzystać ponownie rzeczy, które powszechnie uznane są za śmieci. Będzie można spojrzeć przez różowe okulary i stwórzmy z nich coś ładnego. Poruszmy naszą świadomość, w którym będzie więcej uwagi na otaczający nas świat i przedmioty, którym możemy dać druga szansę.

Prócz tego dzieci poznają szereg ćwiczeń i zabaw relaksacyjnych, odprężających oraz rozwijających motorykę oraz koordynacje mięśniową.

Jeżeli chodzi o warsztaty w filiach Gminnego Ośrodka Kultury Sokół – klubu Kogucik, Jutrzenka i Iskra w sprawie zapisów należy kontaktować się z GOK Sokół pod adresem: sekretariat@gok-sokol.pl oraz telefonicznie pod numerem: 61 652 60 30.

Go4Robot oraz Gminny Ośrodek Kultury Sokół zapraszają do Zimowej Akademii Robotyki. Dzieci będą mogły odkryć niesamowity świat LEGO® oraz robotów i przekonać się, jak prosta jest nauka programowania. Ferie nie muszą być nudne. Na uczestników czeka wiele atrakcji m. in. eksperymenty, programowanie, zimowe szaleństwa w wykonaniu robotów i pokazy ROBOTÓW LEGO®.

Warsztaty odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach w terminie od 27 do 31 stycznia.

Warsztaty będą podzielone na następujące grupy:

– godzina 9:00 do 11:30 dzieci w wieku od 6 do 9 lat

– godzina 12:00 do 15:00 dzieci w wieku 10 do 13 lat

Koszt warsztatów:1 dzień: 60zł dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 75zł dla dzieci w wieku 10-13 lat. Pakiet 5 dni: 230 zł dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 280 zł dla dzieci w wieku 10-13 lat.

Zapisać dziecko na warsztaty można przez formularz dostępny tutaj.

Więcej informacji na temat warsztatów Zimowej Akademii Robotyki pod numerem telefonu: 533 458 726.