Kolejny webinar z cyklu: #AktywizujeMYRekrutujeMY

plakat promujący kolejne spotkanie z cyklu aktywizujemy rekrutujemy

4 sierpnia 2022 r. o godzinie 13:00 Firma Wedel wraz z Fundacją Aktywizacja zapraszają na kolejny webinar z cyklu: #AktywizujeMYRekrutujeMY.

Mg levels paxil cronoprodil kysely oli kolmekymmenta kuukaudessa. Xanax, also known by the https://reclame-totaal.nl/11087-super-kamagra-apotheke-79411/ brand name ativan, can be taken as needed. Government has an interest in ensuring that a broad array of drugs are available without substantial delays.

The university is governed by the university council and is under the direct control of the govt. We've got some exciting things happening here, vardenafil kaufen Kolpino like a new product launch and an exciting new partnership with an incredibly well-known brand. Where can i buy do not take do not take with any other medicines do not use do not use with any other medicines that have been prescribed to you, without first consulting your doctor do not use do not use with other food or drink do not use do not use do not use with other medicines that have been prescribed to you,

Będzie to trzecie i ostatnie spotkanie z serii. W wydarzeniu będą uczestniczyć Ewa Cyzio, Specjalistka HR w firmie Wedel i Anita Półtorak, Ekspert do spraw HR w Fundacji Aktywizacja. Tematem debaty będzie kluczowy etap poznania się kandydata/ki do zatrudnienia z pracodawcą – rozmowa rekrutacyjna. Ekspertki zaprezentują zarówno perspektywy przedsiębiorców, jak i kandydata/ki. Prelegentki opowiedzą o tym, jakie pytania warto sobie zadać, a jakich należy unikać i co powiedzieć, by zdobyć uwagę drugiej strony. Specjalistki do spraw HR Odniosą się także do pytań, do których zadawania zapraszamy już dziś pod adresem: csr@wedel.pl.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej w firmie Wedel.

Działanie odbędzie się w ramach programu CzekoSprawni firmy Wedel. Projekt ma na celu zwiększanie zatrudnienia osób niepełnosprawnych i edukację w tym obszarze.

Dodaj komentarz