Przejdź do treści

PECS Poziom 1

Plakat promujący szkolenie z zakresu komunikacji alternatywnej p e c s poziom pierwszy które w najbliższy weekend odbędzie się w poznaniu

W dniach od 6 do 7 lipca 2024 r. firma PECS Pyramid Polska zaprasza do Poznania na dwudniowe szkolenie zatytułowane „PECS Poziom 1”.

PECS, jak powszechnie wiadomo to metoda pozwalająca na stosunkowo szybkie nauczenie komunikacji, która  adresowana jest do osób, które nie posługują się funkcjonalną mową. Metoda ta umożliwia komunikację w przeróżnych sytuacjach społecznych. Jej wprowadzenie nie wymaga długotrwałego i uprzedniego treningu. Proces nauki w omawianej metodzie  rozpoczyna się od nauki spontanicznych próśb o potrzebne przedmioty, a po czym rozwija umiejętności komunikacyjne, obejmując udzielanie odpowiedzi na pytania i umiejętność komentowania.

Celem tego bardzo intensywnego szkolenia jest nauczenie uczestniczek i uczestników teorii PECS oraz protokołów niezbędnych do efektywnego wprowadzenia sześciu faz tej metody. W ramach omawianego szkolenia uczestniczki i uczestnicy zapoznają się z:

  • prezentacją przygotowaną przez osobę prowadzącą,
  • przykładami w formie filmów,
  • praktycznymi ćwiczeniami.

Za pomocą linku dostępnego tutaj można uzyskać bliższe informacje o szkoleniu.

Dodaj komentarz