Przejdź do treści

Webinar „Mniejszość w mniejszości – macierzyństwo kobiet z niepełnosprawnością intelektualną”

Grafika promująca Webinar „Mniejszość w mniejszości - macierzyństwo kobiet z niepełnosprawnością intelektualną”

Mając na uwadze potrzeby specjalistów, terapeutów, nauczycieli, studentów, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych Fundacja im. Marii Grzegorzewskiej zachęca do wzięcia udziału w webinarium pt. „Mniejszość w mniejszości – macierzyństwo kobiet z niepełnosprawnością intelektualną”, które poprowadzi dr Agnieszka Wołowicz. Jest ona psycholożką, pedagożką, adiukntką na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Ekspertka wielu organizacji pozarządowych. Członkini Special Interest Research Group on Parents and Parenting with Intellectual Disabilities, IASSIDD.

Ma na swoim koncie wiele publikacji dotyczących kobiet z niepełnosprawnością (między innymi Zanikanie? Trajektorie tożsamości kobiet z niepełnosprawnością; How Polish Women with Disabilities Challenge the Meaning of Motherhood; The Experience of Adult Children of Mothers with Intellectual Disability).

Autorka ekspertyz i raportów dotyczących osób z niepełnosprawnościami. Uczestniczka międzynarodowych projektów badawczych.

Webinarium odbędzie się w najbliższy czwartek – 10 grudnia 2020r., w godz. 18.00 – 20.00. Organizatorzy zachęcają do rejestracji pod poniższym linkiem:

https://fundacjamariigrzegorzewskiej.clickmeeting.com/

Fundacja zapewnia certyfikat uczestnictwa. Zgromadzone środki planuje przeznaczyć na realizację celów statutowych fundacji, w tym wsparcie osób z niepełnosprawnością i ich rodzin.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Koszt wynosi 39zł.

Mail potwierdzający rejestrację pojawi się w skrzynkach odbiorczych uczestników po rejestracji w platformie clickmeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest uiszczenie w przeciągu 24 h opłaty 39 zł na numer konta Fundacji im. Marii Grzegorzewskiej 81 1020 3958 0000 9002 0271 6397

W tytule należy wpisać swoje IMIĘ NAZWISKO z dopiskiem MACIERZYŃSTWO.

Brak płatności w terminie jest równoznaczny z usunięciem z listy uczestników.

W przypadku nieobecności Fundacja nie zwraca poniesionych kosztów z tytułu opłaty za webinar.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.