Przejdź do treści

Kup bliskim, pomóż wszystkim

Plakat promujący Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Do 14 grudnia 2020 r. trwa Świąteczny Kiermasz Rękodzieła organizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej Krzemień.

Ze względu na panującą w Polsce i na świecie pandemię koronawirusa doroczny Świąteczny Kiermasz Rękodzieła odbywa się w formule on-line. Pracownicy i podopieczni Krzemienia czekają na wszystkich z propozycją zakupu wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów pod choinkę.

W postach do wydarzenia na Facebooku, do którego link dostępny jest tutaj publikowane  są zdjęcia prac podopiecznych WTZ. Jeżeli jakaś praca spodoba się oglądającym wystarczy że napiszą do Krzemienia na Facebooku!

Podczas Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła prezentowana jest także oferta mydełek z Takiej Mydlarni, działającej przy Warsztacie Terapii Zajęciowej Krzemień.

W trosce o bezpieczeństwo zamówienia  można odbierać w siedzibie WTZ Krzemień przy ulicy Ognik 20C w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu. Możliwa jest także wysyłka w dogodnej formie.

Dochód z Kiermaszu zostanie przeznaczony na organizację obozu letniego w roku 2021 w ramach integracji społecznej  podopiecznych WTZ Krzemień.

Partnerem tegorocznej edycji wydarzenia jest Fundacja Enea, promująca je pod nazwą Kup bliskim, pomóż wszystkim.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.