Przejdź do treści

Webinar „Terapia pedagogiczna z elementami integracji sensorycznej”

Plakat promujący webinarium „Terapia pedagogiczna z elementami integracji sensorycznej”

Centrum edukacyjne „Famiga” z Krakowa zaprasza nauczycieli, terapeutów, rodziców, pedagogów i wychowawców na bezpłatne seminarium internetowe „Terapia pedagogiczna z elementami integracji sensorycznej”.

Spotkanie odbędzie się online na facebookowym profilu „Famigi” w poniedziałek, 7 listopada 2022 roku. Rozpocznie się o godzinie 19.30  i potrwa do godziny 20.45. Na webinarium nie obowiązują zapisy. Klikając przycisk „Wezmę udział” na stronie poświęconej wydarzeniu na Facebooku uczestnicy otrzymają powiadomienie o jego rozpoczęciu. Po zakończeniu szkolenia będą mieli oni możliwość ponownego obejrzenia webinaru  na stronie internetowej ośrodka „Famiga” bądź na kanale centrum w serwisie YouTube.

Osoby chcące otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w wykładzie wraz z materiałami w formie pliku PDF i e-bookiem, mogą zakupić je tu. Koszt pakietu wynosi 19 zł.

Spotkanie poprowadzi magister Joanna Krysiak. Pani Joanna przed laty brała udział w tworzeniu ośrodka „Famiga”. Z zawodu jest pedagogiem rodzinnym, instruktorem gimnastyki korekcyjnej, terapeutą ręki, diagnostą i terapeutą integracji sensorycznej, neurodydaktykiem, szkoleniowcem, pedagogiem zabawy i cyrku oraz trenerem umiejętności społecznych. Prowadzi wykłady na studiach podyplomowych z zakresu Integracji Sensorycznej. W pracy zawodowej zajmuje się terapią dzieci w różnych grupach wiekowych. Jej specjalnością jest wspomaganie rozwoju najmłodszych oraz praca z osobami sprawującymi nad nimi opiekę. Od 13 lat zajmuje się prowadzeniem autorskich szkoleń adresowanych do specjalistów, pedagogów i rodziców. Jest twórczynią licznych programów oraz zabaw edukacyjnych skierowanych do najmłodszych. Napisała również wiele wierszyków dedykowanych dzieciom. W swej pracy łączy różne metody i techniki wspierania rozwoju najmłodszych.

W życiu prywatnym spełnia się jako mama czwórki pociech.

Dodaj komentarz