Zaburzenia eksternalizacyjne – strategie pomocy dziecku w szkole i w domu

Grupa PWN zaprasza do wykupywania dostępu do nagrania zawierającego szkolenie „Zaburzenia eksternalizacyjne – strategie pomocy dziecku w szkole i w domu”.

W czasie pandemii koronawirusa kondycja psychiczna dzieci jest nadwątlona. Zaburzenia eksternalizacyjne stają się przez to poważnym problemem społecznym. Są one doświadczeniem wielu dzieci. Stanowią również ważne wyzwanie dla terapeutów, psychologów i pedagogów współpracujących na co dzień z dziećmi.

Przedrukowujemy program szkolenia dla terapeutów, psychologów i pedagogów z którego można dowiedzieć się jak pomóc dzieciom:

– Jak prawidłowo rozpoznać potrzeby dziecka, różnicować zachowania agresywne o charakterze normatywnym i nieprawidłowym?

-Jak skutecznie wykorzystać swoje umiejętności i zasoby terapeutyczne by dobrze wspierać dziecko?

– Jak zaplanować strategię pracy?

Nagranie z zajęć udostępniane jest w cenie – 89 zł.  Wraz z dostępem do niego wszystkie osoby otrzymają gratis również dodatkowy materiał VOD porządkujący wiedzę „„Zaburzenia eksternalizacyjne w okresie dzieciństwa i adolescencji – wprowadzenie”.

Dostęp można wykpić klikając w link: https://zaburzenia-zachowania-strategie-pomocy.instytutpwn.pl/

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz