Zachowania trudne u dzieci

W piątek, 14 stycznia 2022 r. w godzinach od 20:00 do 21:00 odbędzie się bezpłatny webinar zatytułowany „Zachowania trudne u dzieci”.

Webinar adresowany jest do rodziców dzieci, które mają silne napady złości, odmawiają wykonywania poleceń, nie akceptują domowych zasad, próbują „rozkazywać” domownikom, przejawiają agresję fizyczną lub mówią przykre rzeczy albo brzydkie słowa. Trudne zachowania dzieci z czasem stają się coraz bardziej uciążliwe. Myśląc zdroworozsądkowo pierwsze, czego próbują rodzice, to zaostrzenie dyscypliny i bycie wymagającym oraz bardziej nieustępliwym. Strategia ta najczęściej prowadzi do powiększenia się kłopotów. Jest to bowiem jeden z czterech stylów wychowania, który przynosi więcej złego, niż dobrego. Osoby biorące udział w webinarze poznają lepszy sposób na „ukrócenie” trudnych zachowań dziecka.

Więcej informacji o spotkaniu i transmisji tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz