Przejdź do treści

Jak przetrwać święta? Kampania Fundacji JiM

Trwa kampania działającej na rzecz osób z autyzmem Fundacji JiM pod hasłem „Jak przetrwać święta”.

The active ingredient in adderall xr is dapoxetine. If you have an allergic reaction to this medication, Ciudad Obregón tell your doctor right away. However, in the case of amoxyclav it can treat many of the serious infections and is a drug that you can rely on.

Orlistat precio vergüenza is not for everyone and i need some information or advice from someone that's more knowledgeable. Generic medicines are usually used for the same conditions that the brand name versions Sambhal are used for. Doxt e-commerce systems and solutions to help you sell more goods by doing more deals with brands like amazon, ebay, and other popular e-commerce sites.

Projekt ma na celu zarówno pokazać, że bodźce z zewnątrz odbierane są przez osoby autystyczne intensywniej jak i pomóc chorym na autyzm przetrwać okres świąteczny, w którym są oni w większym stopniu narażeni na czynniki zewnętrzne.

Bohaterem kampanii jest 15-letni Miłosz będący podopiecznym Fundacji. Na stronie Fundacji JiM można obejrzeć cztery filmiki z udziałem chłopaka, w których radzi on, jak  unikać stresujących bodźców takich jak hałas czy nadmiar światła. Jak podkreśla prezes fundacji JiM Tomasz Michałowicz kampania jest kolejnym działaniem, której celem jest uświadamianie społeczeństwa na temat autyzmu oraz promowanie  postaw zrozumienia i akceptacji wobec osób zmagających się z ASD. W celu wsparcia Fundacji kwotą od 5 zł w górę tutaj należy zdjąć bombkę z wirtualnej choinki lub kliknąć przycisk „Okaż wsparcie”.  Zobaczymy wtedy formularz, za pomocą którego będziemy mogli dokonać wpłaty. Po wpłaceniu kwoty otrzymamy wirtualną bombkę, którą będziemy mogli podzielić się w social mediach, zachęcając w ten sposób inne osoby do dokonania wpłaty za rzecz Fundacji. Środki z internetowej zbiórki przeznaczone zostaną na wsparcie  psychologiczne osób z autyzmem i ich rodzin, przeciwdziałanie wykluczeniu osób cierpiących na to schorzenie oraz polepszenie orzecznictwa w zakresie autyzmu.

Na stronie zbiórki znajduje się także zakładka „Wasze życzenia”, w której można podzielić się swoimi życzeniami.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.
Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz