Przejdź do treści

Kolejne szkolenie z obsługi systemu iPFRON+

Logo platformy ipfron plus

W dniach od 7 do 8 lutego 2023 r. w  Hotelu Grand Royal przy ulicy Głogowskiej 358A w Poznaniu odbędzie się kolejne szkolenie z obsługi systemu iPFRON+.

Celem warsztatu jest nauczenie uczestników korzystania z nowego narzędzia, jakim jest system iPFRON+. Szkolenia adresowane są do przedstawicieli wszystkich podmiotów działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Pierwszego dnia szkolenie potrwa od godziny 10:00 do 18:00, a drugiego dnia odbędzie się w godzinach od 8:00 do 16:00. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapewnia uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia oraz sprzęt komputerowy.

Uwaga!!! Osoba zapisana na zajęcia musi stawić się na szkoleniu w ustalonym miejscu i czasie. Jeśli tego nie zrobi i nie załatwi za siebie zastępstwa, to będzie musiała zwrócić organizatorom koszty szkolenia.

Na jedno szkolenie można zgłosić maksymalnie dwie osoby z danego podmiotu. Każda osoba może wziąć udział w szkoleniu tylko raz i może zarejestrować się wyłącznie na jedno wybrane szkolenie.

W wypadku pytań prosi należy pisać na adres: szkoleniaipfronplus@pfron.org.pl lub dzwonić pod numer telefonu 532 727 025.

Formularz rejestracyjny tutaj.

Dodaj komentarz