Korzenie Myśli

Fragment okładki tomiku Korzenie Myśli - napis dużymi literami Korzenie Myśli, lista autorów - napisy Marcin Łącki, Ryszard Małecki, Natalia Modrzyńska, Krzysztof Rotnicki

Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Wasze ręce tomik poezji zatytułowany „Korzenie Myśli”.

Został on wydany w ramach realizowanego przez Naszą Redakcję projektu finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Publikacja zawiera utwory napisane wyłącznie przez osoby z niepełnosprawnościami. Ryszard Małecki, Marcin Łącki, Krzysztof Rotnicki i Natalia Modrzyńska to poeci, którzy zdecydowali się udostępnić nam swoje wiersze. Troskliwie się nimi opiekowaliśmy w trakcie procesu wydawniczego. Poezja ta dotyczy zarówno spraw ostatecznych, jak i zagadnień bardziej radosnych. Częste są w niej odwołania do Boga. Kilka wierszy poświęconych jest miłości i przyjaźni do osób, które są w jakiś sposób dla autorów ważne. Jednak nie chciałbym zdradzać szczegółów – szczerze zachęcam Was Drodzy Czytelnicy do pobrania z naszej strony tomiku i życzę miłej lektury !!!

Tomik dedykowany jest Pamięci Eweliny Węglewskiej, która odeszła od nas 13 listopada 2021 r.

Książka do pobrania w wersji elektronicznej poniżej:

M. Łącki, R. Małecki, N. Modrzyńska, K. Rotnicki, Korzenie myśli, Poznań 2021. 

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz