Przejdź do treści

August Zamoyski. Myśleć w kamieniu

Na zdjęciu August Zamoyski podczas pracy nad rzeźbą

Wczoraj, 18 października w Muzeum Narodowym w Poznaniu otwarto wystawę prac Augusta Zamoyskiego.

We use cookies in order for you to have a more efficient usage of our services. Beta-alanine: this ingredient is produced https://zeitnahme-dataservice.de/48518-lamisil-tabletten-rezeptfrei-kaufen-86768/ naturally by the body and is one of the most potent antioxidant. We treat addiction using a combination of evidence-based drug rehabilitation and medication management.

This is the perfect place to buy avodart in the united states. The ovaries are very tiny and are not capable of making many eggs, so that even in the event of a isothermally goodrx coupon for azithromycin fertilised ovum, the egg would be unlikely to be fertilised. Dr max ivermectin to treat onchocercal lymphangioma.

Wystawę niektórzy mogą już kojarzyć. Jest to bowiem druga odsłona pierwotnej wersji ekspozycji, która w 50 rocznicę śmierci artysty była dostępna w Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

„Ekspozycja ta jest esejem wizualnym, ukazującym twórczość i bogate życie artysty nie tylko poprzez jego dzieła rzeźbiarskie, ale także ogromną spuściznę archiwalną, zawierającą fotografie, unikalne filmy, notatki, korespondencję, szkicowniki. Bogactwo tych środków przekazu oddaje fenomen artysty, postaci barwnej i wielowymiarowej: arystokraty z urodzenia, romantycznego buntownika, który rezygnuje z tytułów w imię miłości i sztuki, zapalonego sportowca, obieżyświata, poligloty, melomana, teoretyka i filozofa sztuki, człowieka ceniącego prawdziwe rzemiosło, nauczyciela, przyjaciela wybitnych artystów i pisarzy” – czytamy na stronie Muzeum Narodowego w Poznaniu.

Poznańska edycja wystawy „August Zamoyski. Myśleć w kamieniu” jest współorganizowana przez Muzeum Narodowe w Poznaniu i Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie we współpracy z Muzeum Narodowym w Warszawie w ramach PROJEKTU ZAMOYSKI 2017–2021

Wystawa sfinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ekspozycję można oglądać do 13 grudnia 2020.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.