IV Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej

Plakat promujący czwartą charytatywną aukcję sztuki współczesnej

3 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 w budynku Wydziału Architektury i Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej przy ulicy Jacka Rychlewskiego 2 w Poznaniu odbędzie się IV Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej organizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”.

Edukacja uczniów kształcących się w Szkole prowadzonej przez Stowarzyszenie wymaga specjalnych metod kształcenia i rehabilitacji. Z tego powodu całkowity przychód z przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na stworzenie rehabilitacyjnego placu zabaw dla uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi-Premium”.

Przedrukowujemy program wydarzenia:

  • Aukcja dzieł sztuki autorstwa uczniów szkoły i podopiecznych Stowarzyszenia oraz artystów i fotografików, którzy pragną wesprzeć szlachetny cel wydarzenia
  • Recital muzyczny Pauliny Leśnej

Podczas spotkania będzie możliwość kupienia w specjalnym kramiku drobnych wytworów rękodzieła artystycznego, które zostało wykonane  przez uczniów, ich rodziców, pracowników Szkoły i przyjaciół Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”.

Dodaj komentarz