Każdy może być w zespole

Już jutro, to jest w sobotę 19 listopada 2022 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 w Sali Amarantowej poznańskiego Domu Tramwajarza odbędą się integracyjne warsztaty muzyczne dla dzieci w pełni sprawnych oraz dzieci z zespołem Downa zatytułowane „Każdy może być w zespole”.

Na warsztaty zaprasza Fundacja Strefa Integracji. W trakcie zajęć dzieci staną się muzycznym zespołem. Trzeba pamiętać o tym, że doświadczenie muzyczne dzieci nie jest konieczne, do tego by dołączyć do zespołu. Wystarczy, że dziecko umie tupać i klaskać. W programie warsztatu znalazły się autorskie piosenki oraz aranżacje muzyczno-ruchowe wykonywane w sposób improwizowany. Dzięki różnym instrumentem i swobodnemu podejściu do tworzenia muzyki każde dziecko będzie mogło odkrywać swoje możliwości, różnorodne style muzyczne i odnaleźć miejsce dla siebie w grupie.

Warsztat prowadzić będzie Dominika Dopierała z Fundacji Nordoff Robbins Polska.

Zapisy: zapisy@strefaintegracji.org

Uwaga!!! Podczas warsztatów będzie obecny fotograf. Pracownicy Fundacji będą prosić rodziców o podpisanie odpowiednich zgód.

Wydarzenie stanowi część cyklu wydarzeń zatytułowanego „Połączenie miejskie”, który został dofinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Dodaj komentarz