Przejdź do treści

Muzyczna Pocztówka 2019 przeszła do historii

Zdjęcie nr 1 Muzyczna Pocztówka

Już po raz trzeci Koniński Dom Kultury pełen był artystów Integracyjnego Przeglądu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Muzyczna Pocztówka organizowanego przez Fundację imienia Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej wraz z miastem Konin.

The company is a leader in global food, pharmaceutical and biotechnology services. The most common factors are prostate and/or testicular disorders map Bataysk and aging. Our aim is to provide you with a safe, secure and quality service, and we promise to give you the best customer experience possible, for all your requirements.

You’ll need to register and log in to add items to your cart. The majority of these drugs are used for recreational http://rozbiorkigrudziadz.pl/822-valaciclovir-21715/ purposes but have serious side effects. Levitra professional pills are the best way to experience all of levitra's pleasures.

Jak co roku na scenie było bardzo kolorowo i głośno. Zaprezentowało się 15 grup artystycznych w tym soliści, zespoły muzyczne i zespoły taneczne. Uczestnicy w różnym wieku reprezentowali organizacje i ośrodki wspierające osoby z niepełnosprawnością, a także szkoły. Jury w składzie Sylwia Dziardziel, Arkadiusz Petruk oraz Paweł Płaczkiewicz mieli twardy orzech do zgryzienia, gdyż na scenie każdy dał z siebie wszystko, pojawiły się i piękne talenty wokalne i aktorskie i taneczne.

Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami. Mirosław Grzanka z przejęciem zapowiadał kolejnych artystów podśpiewując piosenki z lat osiemdziesiątych, które były motywem przewodnim tegorocznego Przeglądu.

W trakcie narady jury na scenie zagościł zespół POGODNI, który swoim występem umilił oczekiwanie na werdykt. Po dyskusji jury wyłoniło finalistów:

I miejsce: Kaja Pawłowska ZAZ

II miejsce: Rafał Robak

II miejsce: Szymon Łuczak z chórem SP 15

III miejsce: Kwartet wokalny w składzie: Karolina, Krysia, Natalia, Aneta SOSW w Koninie

Wyróżnienie: Przedszkole PINOKIO

Wyróżnienie: Oliwia Wróblewska SP 8

Wyróżnienie: Zespół wokalny z ŚDS Konin

 

Przegląd mógł być zrealizowany dzięki współpracy Fundacji imienia doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej z Miastem Konin i Konińskim Domem Kultury oraz dzięki finansowaniu PFRON oraz 1% Podatku.
Napoje i poczęstunek dla uczestników ufundował Poseł RP
Witold Czarnecki. Pomysłodawcą Przeglądu jest Pan Ryszard Białkowski.