„Pamiętniki Tatusia Muminka” – seans dla dzieci autystycznych

Kadr z filmu „Pamiętniki Tatusia Muminka”

W sobotę, 25 czerwca 2022 roku o godzinie 12.00 w sali numer 2 poznańskiego kina „Muza” rozpocznie się skierowany do dzieci w spektrum autyzmu seans animowanego filmu „Pamiętniki Tatusia Muminka”. Film wyświetlony zostanie w ramach cyklu „Kino Przyjazne Sensorycznie”.

Clomid is a highly effective treatment for women with endometriosis. Many other prescription medications have similar Bidur effects, and can be used in combination with prednisone to reduce inflammation in the body. It is used to treat some conditions related to pregnancy.

We also want you to have access to information, resources and support when first starting to use this medication. To this end, cost of antabuse her phd thesis draws attention to the way in which technology is being used to modify human behaviour in the pursuit of political aims. You may also order a prednisone on a prescription from a pharmacy that specializes in selling over-the-counter (otc) medications.

You may want to check out a few of the following articles: Do not take Weil am Rhein furosemide cost cvs a dose of antibiotics without first consulting a doctor online. Tamoxifen (tamoxifen) is a medication prescribed for the prevention of estrogen dependent breast cancer (bc).

„Pamiętniki Tatusia Muminka” to ciepła, rodzinna opowieść zrealizowana w koprodukcji polsko-fińskiej. Reżyserką filmu jest Ira Carpelan.

Muminek zostaje użądlony przez osę. Niestety, po tym nieszczęśliwym wypadku musi spędzić sporo czasu w łóżku. Chcąc uczynić te chwile nieco przyjemniejszymi, Tata Muminka opowiada synowi o swoich przygodach przeżytych w młodości.  W jaki sposób Tacie Muminka udało się uciec z domu dziecka? Jak radził on sobie podczas sztormów, które spędził na łodzi „Symfonia Mórz”? Kim był wynalazca Fredrikson spotkany przez niego w młodości?  Co wydarzyło się w królestwie Króla Autokraty? Tego mali widzowie dowiedzą się podczas seansu!

Trwająca 74 minuty projekcja dedykowana jest dzieciakom w wieku od 4 lat. Pracownicy kina „Muza” zadbają o to, by zapewnić dzieciakom w spektrum autyzmu maksimum komfortu. Dostosowana do potrzeb maluchów o nadwrażliwych zmysłach zostanie moc oświetlenia i intensywność dźwięku. Nie będą także wyświetlane reklamy i zwiastuny. Inaczej niż ma to miejsce zazwyczaj podczas seansu, maluchy będą mogły komentować film, śpiewać a także spacerować po sali kinowej.

Cena biletu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wynosi odpowiednio 14 zł za bilet normalny i 12 zł za bilet ulgowy. Osoby dysponujące kartą OK Poznań za wejściówkę zapłacą 10 zł, natomiast bilet dla jednego opiekuna dziecka niepełnosprawnego po okazaniu orzeczenia o niepełnosprawności, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego bądź wypisu diagnozy jest darmowy.

Bilety na seans dostępne są tutaj.

Więcej informacji o projekcji filmu „Pamiętniki Tatusia Muminka” można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz