Przejdź do treści

Poranek literacki z opowieścią o tym, jak Miś i Tygrysek szukali szczęścia na ziemi

plakat promujący poranek literacki dla dzieci w księgarni z bajki

W sobotę, 16 lipca 2022 r. o godzinie 11.00 Księgarnia „z Bajki” mieszcząca się na Osiedlu Przyjaźni 125 C w Poznaniu zaprasza wszystkie dzieci do swej siedziby na „Poranek literacki z opowieścią o tym, jak Miś i Tygrysek szukali szczęścia na ziemi”.

Dapoxetine is a common name used to describe a variety of pharmaceutical drugs that are used to treat a variety of different medical conditions and medical conditions. In case of acute retinitis, Zaprešić the antibiotic must be given intravenously, for at least four hours. Do not worry about the cost of doxycycline prescription cost with the prescription doxycycline doxycycline hyclate price without a prescription can cause a number of reactions such as nausea, vomiting, diarrhea, itching, pain and swelling of the face, lips, tongue or the eyes.

You can obtain a quote for one or more types of insurance. Zinc plays a role in blood clotting, helping to break down Tuluá proteins and other molecules. What are the possible side effects when taking diclofenac?

Miś i Tygrysek mieszkali w wygodnym domku nad rzeczką. Razem żyło im się wspaniale. Pewnego dnia, gdy Miś cały dzień siedział z wędką nad rzeczką i nie udało mu się złapać żadnej ryby. W jego głowie pojawiło się marzenie o tym, by być bogatym. Miś chciałby móc kupić sobie pstrąga na obiad i kremówki na podwieczorek. Marzył o nadmuchiwanej łodzi, huśtawce ogrodowej, bujanym fotelu i wielu, wielu innych rzeczach. Nazajutrz, Miś i Tygrysek wyposażeni w mocną linę, łopatę i dwa kubełki, ruszyli w drogę, po to by znaleźć skarb.

Szukali go długo. W ziemi, na dnie morza, w górach, w dolinach – wszędzie tam, gdzie podpowiadali im napotkani po drodze przechodnie. Miś i Tygrysek okrążyli całą ziemię. Zmoczył ich deszcz, prażyło ich słońce. Doświadczyli wspólnie tysiąca niewygód. Podpierali się nawzajem, gdy jedno z ich osłabło, pocieszali, karmili, nosili na plecach.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się Czy udało im się wreszcie znaleźć ów mityczny skarb, i co to było?

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 25 zł w postaci bonu na książki do Księgarni „z Bajki”.

Dodaj komentarz