Usłyszeć dźwięki, zobaczyć obrazy

Jutro, to jest w środę 13 stycznia 2021 r. o godzinie 20:00 na kanale YouTube Fundacji Polska Bez Barier odbędzie się spotkanie z Agatą Etmanowicz zatytułowane „Usłyszeć dźwięki, zobaczyć obrazy”.

Wydarzenie to rozpoczyna kolejną już serię prowadzonego przez Fundację Talk Show, które nosi tytuł Na Setkę. Pierwszym tematem w ramach tego cyklu będą problemy z jakimi boryka się spora grupa ludzi, a o których istnieniu rzadko myślimy. Chodzi o osoby, które od urodzenia nie słyszeli i o tych, którzy przestali słyszeć dźwięki w wyniku choroby lub urazu. Rozmowa będzie dotyczyła dostępności muzyki i sposobach jej przekazu. Gościem spotkania będzie Agata Etmanowicz współzałożycielka fundacji Polska Bez Granic i prezeska Fundacji Impact. Osoba ta  całe swoje zawodowe życie związała  z sektorem kultury. Pracowała w nim w różnych rolach i zna go z wielu perspektyw. Jest producentką, realizatorką, koordynatorką i kuratorką projektów związanych z szeroko pojętą kulturą. Agata Etmanowicz zajmowała się także polityką kulturalną – zarówno lokalnie, jak i  na poziomie całej  Unii Europejskiej.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz