Przejdź do treści

Weź udział w niesamowitej przygodzie ze sztuką! Trwa nabór zgłoszeń do projektu Be Together

Do 5 września 2023 roku trwa nabór zgłoszeń do projektu Be Together – integracja i sztuka.

Be Together jest integracyjnym projektem, w którym narzędziami pracy uczestników są teatr, słowo i ruch. Idea przedsięwzięcia zakłada wspólne uczestnictwo zarówno osób z niepełnosprawnościami, jak i pełnosprawnych w odbywających się regularnie warsztatach. W procesie rekrutacji wyłoniona zostaje grupa, której członkowie podczas spotkań kreatywnie spędzają razem czas doskonaląc swoje umiejętności artystyczne i wspierając się nawzajem.

Projekt trwa dwa miesiące – od września do listopada. Na początku odbywają się spotkania zapoznawcze. Kolejnym etapem są warsztaty, ostatnim zaś – wystawa, która zostanie zaprezentowania przed publicznością w listopadzie.

Rekrutacja trwa od 14 sierpnia do 5 września bieżącego roku. Co poniedziałek, to jest w dniach od 18 września do 20 listopada w godzinach od16.30 do 19.00 w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu odbywać się będą twórcze spotkania, podczas których uczestnicy szlifować będą swoje umiejętności i talenty artystyczne.

W dniach 19-26 listopada zostanie stworzona i pokazana publiczności wystawa będąca częścią projektu.

Projekt dedykowany jest osobom, które ukończyły 18. rok życia. Aby wziąć w nim udział,należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Zgłoszenia nadsyłać można do 5 września 2023 roku,do końca dnia.

W przypadku pytań dotyczących projektu pisać można na adres e-mail: projektbetogether@gmail.com.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacje Tiff Collective.

Partnerami projektu są Pawilon Czterech Kopuł Muzeum Sztuki Współczesnej Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu i Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami.

Akcji patronują Fundacja Kultury Bez Barier, Radio RAM oraz Radio Wrocław Kultura.

Dofinansowanie projektu pochodzi z funduszy Gminy Wrocław.

Opracowano na podstawie Wrocław: Be Together – zgłoś się do projektu! – niepelnosprawni.pl.

Dodaj komentarz