Przejdź do treści

Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na charytatywny koncert Bożonarodzeniowy

Stowarzyszenie Na Tak zaprasza wszystkie Poznanianki i wszystkich Poznaniaków oraz osoby na co dzień mieszkające poza stolicą Wielkopolski na charytatywny koncert  Bożonarodzeniowy zatytułowany „Żyć Się Chce”.

Świąteczne koncerty organizowane przez Stowarzyszenie Na Tak na stałe wpisały się w kalendarz imprez odbywających się w Poznaniu. Wydarzenia te od wielu lat zachwycają mieszkańców stolicy Wielkopolski swoją oprawą. W trakcie koncertów panuje rodzinna i świąteczna atmosfera. Imprezy te adresowane są do wszystkich ludzi – małych i dużych, kobiet i mężczyzn, dziewczynek i chłopców.

Tegoroczny koncert Bożonarodzeniowy, który organizuje dla nas wszystkich Stowarzyszenie Na Tak,  to wyjątkowe wydarzenie, w trakcie  którego Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych z Poznania  zaprezentuje swój najnowszy repertuar. Muzyka tej Orkiestry towarzyszy świątecznym koncertom odbywającym się pod egidą Stowarzyszenia Na Tak od wielu lat. Muzycy wystąpią pod batutą majora Pawła Joksa. Utwory, które zagrają przeniosą poznańską publiczność w świat zbliżających się świąt.  Podczas wydarzenia śpiewać dla publiczności będą  Dorota Wróblewska i  Izabela Zalewska. Występowi pierwszej z wymienionych wokalistek towarzyszyć będzie chórek.

Koncert odbędzie się 11 grudnia 2023 roku w Auli Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ulicy Wieniawskiego 1. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00.

Bilety w cenie od 95 złotych można nabyć klikając tutaj.

Do zobaczenia w trakcie koncertu!!!

Dodaj komentarz