Szkolenia Fundacji Widzialni z zakresu dostępności

Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji związanej z panującą w Polsce i na świecie pandemią koronawirusa Fundacja Widzialni proponuje pełnowartościowe i pełnowymiarowe szkolenia online-live z zakresu dostępności.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych platform szkoleniowych. Umożliwiają one transmisję wideo na żywo, pokazywanie prezentacji i interakcję z uczestnikami  w trybie rzeczywistym.

W dniach od 28 do 29 stycznia 2021 r. odbędzie się szkolenie online  dla Kordyntarów/ek dostępności w instytucji/organizacji. Koszt szkolenia to 1845 zł brutto. Link do zapisów znajduje się tutaj.

W dniu 29 stycznia 2021 r. w formule online zostanie przeprowadzone szkolenie zatytułowane Tworzenie dostępnych dokumentów i redagowanie dostępnej treści strony internetowej. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 725,70 zł. Link do zapisów znajduje się tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz