Przejdź do treści

Targi Viva Seniorzy

Plakat promujący targi viva seniorzy

W dniach od 30 września do 1 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Viva Seniorzy.

Na terenie MTP powstaną 3 specjalne strefy:

  • gastronomiczna, na której zostanie umiejscowiona również mała scena, gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności sportowe i będzie można napić się herbaty lub kawy i coś zjeść
  • duża scena, na której na osoby starsze czekać będą główne atrakcje wydarzenia, takie jak koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej lub kabaretowej.
  • ekspozycyjna, gdzie wystawcy będą prezentować produkty i usługi przeznaczone dla osób starszych

Podczas targów seniorki i seniorzy będą mogli skorzystać z bogatego programu wydarzeń towarzyszących, licznych warsztatów (florystyczne, ogrodnicze rękodzielnicze, z komunikacji cyfrowej oraz bezpieczeństwa w domu i poza nim), spotkać i porozmawiać z ekspertami medycznymi, instruktorami zajęć ruchowych, przedstawicielami prawnymi czy pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Różnorodne atrakcje zostały tak dobrane i przygotowane, by każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i miło spędził czas. Organizatorzy wierzą, że 2-dniowe święto każdemu zapadnie głęboko w pamięć oraz, że seniorzy z optymizmem będą wracać na kolejne edycje.

Więcej informacji o targach i bilety na wydarzenie tutaj.

Dodaj komentarz