Uczcij Dzień Babci i Dziadka z Głosem Wielkopolskim

Logo Głosu Wielkopolskiego

W styczniu obchodzone są Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Głos Wielkopolski postanowił w roku 2021 uczcić te święta wyjątkowo. W czwartek, 21 stycznia gazeta ta opublikuje dodatek specjalny, w którym będą znajdować się nadesłane przez jej czytelników zdjęcia babć i dziadków wraz z życzeniami. Publikacja życzeń i zdjęć będzie dużą niespodzianką dla seniorów. W dniu ukazania się dodatku Głos Wielkopolski prześle do nich wiadomość SMS z informacją o zamieszczeniu życzeń w dodatku specjalnym do gazety.

Życzenia wraz ze zdjęciami do opublikowania w dodatku specjalnym są przyjmowane tylko do poniedziałku, 18 stycznia. Nadsyłane zdjęcia nie muszą być profesjonalnie wykonane. Mogą to być najzwyklejsze zdjęcia zrobione podczas rodzinnych uroczystości.

Spośród wszystkich osób starszych, których zdjęcia zostaną opublikowane w dodatku specjalnym do Głosu Wielkopolskiego czytelnicy wybiorą w miastach i powiatach naszego województwa najsympatyczniejsze babcie i najsympatyczniejszych dziadków.

Zwycięzcy z miast i powiatów naszego regionu zostaną zaprezentowani również w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się w marcu. Dla Babć i Dziadków, których zdjęcia wezmą udział w przedsięwzięciu i uzyskają największe ilości głosów czytelników Głosu Wielkopolskiego przewidziano nagrody.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz