W Fundacji „FANARI” można wypożyczyć plenerową komfortkę!

zdjęcie plenerowa komfortka

Od kilku dni w Fundacji „FANARI” mającej swoją siedzibę w podpoznańskich Plewiskach możliwe jest wypożyczenie plenerowej komfortki!

We have made learning easy with our easy to use, easy to navigate interface. It prezzo cialis mg 20 may also cause an itchy, burning rash in some patients. Injecting is a method used to administer medication or fluids, often in an attempt to improve the quality of a patient's life.

Cytotam 20 mg online pharmacy - online prescription drug information. Lamivudine brand name (lmb) is a nucleoside reverse transcriptase inhibitor used in the treatment of Ridgecrest hiv infection which works on the reverse transcriptase enzyme, a required enzyme for hiv replication. The generic name for amoxicillin potassium clavulanate is clavulanate potassium.

Stało się to możliwe dzięki Fundacji Integracja. Organizacja ta 4 identyczne zestawy przekazała również do: Stowarzyszenia Mudita w Krakowie i w Warszawie, Fundacji NieOdkładalni w Gliwicach i do Centrum Integracji w Gdyni. Inicjatywa ta odbyła się w ramach akcji „Przewijamy Polskę”. Dzięki niej w pięciu polskich miastach istnieje już możliwość wypożyczenia wyposażenia komfortki i zorganizowania wygodnego, intymnego miejsca do wykonywania czynności pielęgnacyjno – higienicznych, podczas plenerowych wydarzeń, eventów, festiwali i zawodów sportowych.

Fundacja „FANARI” doposażyła komfortkę w wygodną sakwę oraz dodatkowy parawan z logo akcji. Przedmiot ten wykonali seniorzy z Dziennego Domu Opieki Medycznej w Poznaniu.

Plenerowa komfortka składa się z : leżanki o wymiarach 200x60x45, stoliczka z półkami na ręczniki papierowe i środki do dezynfekcji , krzesła , sakwy, kosza na odpady, 2 parawanów w tym 1 z logo akcji Przewijamy Polskę.

W Fundacji „FANARI” można wypożyczyć plenerową komfortkę! Można to uczynić dzwoniąc pod numer telefonu: 518-302-015 lub pisząc wiadomość e-mail na adres: fanari@o2.pl.

 

Dodaj komentarz