Przejdź do treści

Weź udział w badaniu i oceń dostępność transportu publicznego

Grafika promująca „Badanie mobilności z wykorzystaniem transportu publicznego” przeprowadzane przez Uniwersytet Adama Mickiewicza

Jesteś osobą z niepełnosprawnością? Przemieszczasz się po Poznaniu tramwajami i autobusami?

W dniach od 20 czerwca do 3 lipca w ramach realizowanego na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej projektu badawczego przeprowadzane będzie badanie mobilności z wykorzystaniem transportu publicznego. Uczestnicy badania wypełniać będą na komputerze lub urządzeniu mobilnym krótki formularz, w którym podzielą się swoją opinią o odbytych podróżach. Dzięki przeprowadzaniu badania mamy nadzieję lepiej odwzorować rzeczywiste doświadczenia pasażerów niż w tradycyjnych badaniach ankietowych – informują organizatorzy inicjatywy.

Teraz możesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie transportu publicznego w twoim mieście. Najbardziej aktywni uczestnicy badania nagrodzeni zostaną upominkiem.

Poszukiwane są osoby z niepełnosprawnościami skłonne poszerzyć grupę uczestników. Aby zgłosić chęć udziału w badaniu należy wypełnić formularz dostępny tutaj.

Dodaj komentarz