Wsparcie dla niepełnosprawnych mieszkańców Poznania

Grafika, na niebieskim tle białe obrazki przedstawiające osoby z niepełnosprawnościami i biały podpis wsparcie w pandemii osób z niepełnosprawnościami

Na stronie Urzędu Miasta Poznania dedykowanej środowisku osób z niepełnosprawnościami ukazał się artykuł, który w jednym miejscu zbiera różnego rodzaju formy wsparcia oferowane Poznaniankom i Poznaniankom o ograniczonej sprawności w dobie pandemii koronawirusa.

O wielu inicjatywach opisanych w artykule przygotowanym przez Urząd Miasta informowaliśmy Was Drodzy Czytelnicy na naszych łamach.  Tekst przygotowany przez miejskich urzędników zbiera je wszystkie w jednym miejscu i stanowi znakomite, skondensowane źródło wiedzy na temat różnego rodzaju form wsparcia przygotowanych przez miejskie instytucje i organizacje pozarządowe dla osób niepełnosprawnych. By zapoznać się z tym poradnikiem należy kliknąć w link dostępny tutaj.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.