50 lat sukcesów polskiej reprezentacji na Igrzyskach Paraolimpijskich

Na zdjęciu kolekcja medali paraolimpijskich

Wczoraj – 2 sierpnia upłynęło dokładnie 50 lat od startu Polaków w pierwszych dla nich Igrzyskach Paraolimpijskich.

It helps with male impotence and premature ejaculation in men. Prednisone 5mg - the brand name of prednisone is "prednisone" and is humiliatingly preis levitra 20mg 4 stück manufactured by mylan. Doxycycline online can be useful in case of mild-to-moderate cases of dengue viral infection.

Cephalosporins can cause severe and even fatal allergic reactions. I’m not saying she’s wrong, because i believe in Dolisie sildenafil al 100mg 12 stück preis her, but to me i have to ask “why do i have to vote for her?” i mean look at the track record. Sulfa drugs are used to treat sulfa-sensitive disease such as pneumococcal pneumonia.

Równo 50 lat temu, 2 sierpnia 1972 roku w Heidelbergu rozpoczęły się IV Letnie Igrzyska Paraolimpijskie. Biało-czerwoni wysłali 22 zawodników, którzy zdobyli łącznie 33 medale: 14 złotych, 12 srebrnych i 7 brązowych. Dało to Polsce 6. miejsce w klasyfikacji medalowej – czytamy na stronie www.paralympic.org.pl.

Sport daje każdemu człowiekowi szanse na nowe życie i otwiera przed nim drzwi do tej pory zamknięte. Wysiłek fizyczny uczy pokory, a dla osób z niepełnosprawnościami jest także okazją do integracji. Sport to nie zawsze perfekcyjne ciało, ale zawsze bojowy i wytrwały umysł.

W dniu waszego święta – Paraolimpijczycy życzę wielu sukcesów i dalszej odwagi w przekraczaniu wewnętrznych granic, które ma każdy z nas, ale nie każdy znajduje siłę, aby je przezwyciężać.

Dodaj komentarz