Przejdź do treści

Faustyna Kotłowska Sportowcem Bez Barier

W tegorocznym Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat za najlepszego Sportowca Bez Barier Roku 2020 uznano paralekkoatletkę Faustynę Kotłowską.

Przez wzgląd na pandemię Finał 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego odbywał się w reżimie sanitarnym. Wydarzenie bez udziału publiczności można było oglądać na antenie Telewizji Polsat.

Do tych, którzy zapisali się na kartach historii najstarszego i najbardziej znanego w Polsce plebiscytu dołączyła młodziutka paralekkoatletyczna sportsmenka, Faustyna Kotłowska, związana z Gorzowskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych „START”. Nagrodę wręczyła jej Anna Lewandowska.

„Cieszę się, że te emocjonujące chwile mogę spędzić w takim towarzystwie. Bardzo mi miło, ponieważ moje wyniki zostały dostrzeżone, ale wiem, że moje osiągnięcia nie należą tylko do mnie – powiedziała Faustyna tuż po odebraniu statuetki Czempiona. – Chciałabym podziękować moim trenerom, którzy wierzą we mnie nawet, gdy ja w siebie nie wierzę. A także mojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym i współkadrowiczom”. –  dodała.

Gratulujemy zwyciężczyni!

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Logo Narodowego Instytutu Wolności

Dodaj komentarz