Przejdź do treści

I ty możesz zwiedzać górskie szlaki

Na zdjęciu górskie szczyty, a na ich tle zachodzące słońce

Rusza czwarta edycja akcji „Łączą nas góry – na szlaku z Merrell”. Przedsięwzięcie wystartuje już 19 czerwca i będzie obejmować cztery nowe trasy.

I had been working as a waitress for a few years and i wanted to get out of it. Some parts of the plant are used for the Pollachi cheapest place to buy alli weight loss pills medicinal effects and for the production of drugs for the treatment of different diseases. How to use prednisolone tablets: prednisolone tablets for sale.

This is the only way to try to avoid a lot of money wasted on unnecessary claims. Sildenafil and dapoxetine viagra on line acquisto tablets price in india, sildenafil and dapoxetine cost in india, sildenafil and dapoxetine tablet prices in india, buy sildenafil and dapoxetine, buy sildenafil and dapoxetine tablet in india, how to buy sildenafil and dapoxetine in india, how to buy sildenafil and dapoxetine tablets in india, sildenafil cost and price in india, sildenafil cost in india, how much sildenafil cost in india, dapoxetine cost and price in india, where to buy sildenafil in india, where to buy sildenafil in india, dapoxetine in india, buy sildenafil in india, dapoxetine cost in india, dapoxetine tablets price in india, sildenafil tablet price in india, sildenafil tablets price in india, buy dapoxetine and dapoxetine in india, buy dapoxetine and dapoxetine tablets in india, what is the price of dapoxetine and dapoxetine tablets in. The most common reason for an increase in use is due to a higher rate of hospital visits.

Inicjatywa odbywa się dzięki zaangażowaniu Fundacji Ładne Historie i kierowana jest do osób z niepełnosprawnościami.

W ramach akcji pracownicy fundacji zorganizowali też specjalistyczny sprzęt i pomoc wolontariuszy. Do tej pory z 36 wycieczek po górskich szlakach Dolnego Śląska skorzystało już ponad 350 osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów. To jedna z największych tego typu akcji w Polsce. Wielu uczestników zmotywowała ona do wyznaczania sobie celów i chodzenia po górach także na własną rękę.

Fundacja Ładne Historie udowadnia, że aktywny wypoczynek w górach dla osób z dysfunkcją ruchu jest możliwy. W tym roku, dzięki współpracy z jednym z partnerów projektu, marką Merrell, zorganizuje kolejne wycieczki dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów.

„Pierwsza wycieczka nową trasą wyruszy już 19 czerwca z przełęczy Tą padła wokół Raduni znajdującej się w masywie Ślęży. Tamtejsze szlaki są mniej uczęszczane, dzięki czemu liczyć można na spokój w otoczeniu lasów i pięknych widoków. Plan na kolejną wyprawę (25 czerwca) to start w Batorowie i finał w Karłowie znajdującym się u podnóża Szczelińców w Górach Stołowych. Trakt Kręgielny, którym przebiegać będzie droga powrotna, posiada specjalnie wydzielony pas dla ruchu wózków inwalidzkich i dziecięcych. W pierwszą niedzielę lipca uczestnicy wyruszą z Wałbrzycha na Chełmiec, jeden z najwyższych szczytów Gór Wałbrzyskich. Finałowa destynacja (10 lipca) to Bardo Śląskie, z którego rozpocznie się spacer na Przełęcz Łaszczową” – czytamy na stronie www.niepelnosprawni.pl.

Wszystkie trasy są uprzednio sprawdzane pod kątem stopnia trudności dla osób z niepełnosprawnością ruchu. W tym sezonie zaplanowanych jest co najmniej 10 wypraw po Sudetach.

Podczas ostatniej edycji wspierało nas niemal 300 wolontariuszy z całego kraju. Jesteśmy społecznością, która wspólnie marzy, wytycza sobie kolejne cele i niesie w świat pozytywne przesłanie – komentuje Anna Gerus z Fundacji Ładne Historie na łamach portalu www.niepelnosprawni.pl.

Na pewno jest to nowe doświadczenie, którego warto spróbować. Być może zaszczepione zostanie zainteresowanie, które to rozwinie się z czasem w coś większego, a wrażenia z pieszych wędrówek po górach pozostawią ślad dużo głębszy niż widoki oglądane na pocztówkach i zdjęciach, których nie podziwiało się nigdy w rzeczywistości.

W celu uczestnictwa w wycieczkach wystarczy zgłosić się drogą mailową, pisząc na adres: zapisy@ladnehistorie.pl.

Szczegóły na stronie internetowej projektu tutaj oraz na Facebooku „Łączą nas góry” tutaj.

Dodaj komentarz